اسپورت کاتالونیا صبح امروز از علاقه باشگاه بارسلونا به فروش ستاره فرانسوی خود پرده برداشت.

بارسلونا

به گزارش همشهری‌آنلاین، موضوع اقتصادی باشگاه بارسلونا اکنون به مهمترین لحظه خود رسیده است. بدهی‌ها سر به فلک کشیده و این باشگاه حتی نمی تواند برای خریدهای تازه واردش مجوز بازی بگیرد.  

اسپورت نوشت که به دلیل مشکلات مالی در اردوی بارسلونا، این باشگاه قصد دارد تا ستاره فرانسوی خود را به فروش رساند. گریزمان که ۲ سال گذشته با رقم ۱۲۰ میلیون یورو از اتلتیکو راهی بارسا شد، هیچ وقت نتوانست به عنصر اصلی تیم بدل شود و حالا در لیست فروش قرار گرفته است.  

رسانه نزدیک به بارسا نوشت که با آمدن آگوئرو و ممفیس دپای، حضور گریزمان در ترکیب اصلی نیز در هاله‌ای از ابهام است و اصلا ممکن است این بازیکن نتواند در ترکیب بارسلونا حاضر شود. به همین دلیل باشگاه قصد دارد تا این بازیکن را به فروش رساند تا بتواند مشکلات مالی خود را نیز رفع کند.  

باشگاه آبی‌اناری در این تابستان چوب حراج به بازیکنانش زده و می‌خواهد هر طور شده - چه قرضی چه دائمی - بازیکنانی مثل کوتینیو، دمبله، اومتیتی و پیانیچ را به تیمی دیگر واگذار کند. بارسلونا برای تمدید قرارداد مسی و ثبت مجوز خریدهای تازه واردش باید میلیون‌ها یورو از دستمزد بازیکنانش را پایین آورد.

اسپورت نوشت که فروش گریزمان به دلیل تمدید قرارداد مسی خواهد بود. بارسلونا برای تمدید با فوق ستاره خود نیازمند برطرف شدن مشکل مالی است و تنها راه حل این بوده که ستاره فرانسوی با رقم فراوان به فروش رسد.   البته این بازیکن اکنون مشتری دست به نقدی ندارد و باید دید چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. گریژمان در اتلتیکو و تیم ملی فرانسه درخشان بازی کرد ولی در بارسلونا به یک بازیکن معمولی بدل شد و اصلا نتوانست توانایی های خود را به نمایش گذارد.  

عکس | گریزمان قربانی مسی می‌شود!

کد خبر 612567

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار