کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد که بازی‌های نماینده‌های ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد و چنانچه استقلال و النصر کشور میزبان را انتخاب نکنند خود AFC تصمیم خواهد گرفت.

AFC

به گزارش همشهری‌آنلاین، طبق قرعه‌کشی کنفدراسیون فوتبال آسیا باید استقلال در تهران از الهلال و النصر هم در عربستان از تراکتورسازی پذیرایی می‌کرد. اما کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که قانون بازی در زمین بی‌طرف بین تیم‌های ایرانی و عربستانی همچنان پابرجا است تا جایکه AFC از دو باشگاه ایرانی و عربستانی خواست که ظرف دو هفته کشور میزبان خود را معرفی کنند. هم استقلال و هم النصر اصرار دارند که در ورزشگاه خانگی خود میزبانی کنند.

نضال بحران، سخنگوی بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت‌وگویی که با روزنامه الاقتصادیه عربستان داشت، گفت: بازی نماینده‌های ایران با عربستان در یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا قطعا در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد. چنانچه استقلال و النصر کشور میزبان را اعلام نکنند خود AFC تصمیم خواهد گرفت.

او درباره این سوال که آیا هواداران می‌توانند در دیدار استقلال و الهلال و النصر با تراکتور به ورزشگاه بروند، افزود: همه چیز برعهده کشور میزبان است تا جایی که اگر آنها شرایط میزبانی از هواداران را داشته باشد و محدودیت کرونایی وجود نداشته باشد هواداران می‌توانند به ورزشگاه بروند.

کد خبر 612469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار