جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اخیراً اقدام خرابکارانه از سوی دشمنان در منطقه البرز ناکام ماند و به هیچ فرد و سیستمی آسیب وارد نشد.

سردار علی فدوی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سردار علی فدوی روز چهارشنبه نهم تیر ماه در حاشیه  مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) که  در محل سالن شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، گفت: ۴۲ سال است که دشمنان نظام و انقلاب با تمام توان خود  برای تضعیف انقلاب اقدام کرده‌اند ولی در هیچ مواردی به پیروزی نرسیدند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خوشبختانه طی بیش از ۴۰ سال گذشته جبهه حق انقلاب اسلامی همواره بر جبهه باطل شیطان بزرگ آمریکا پیروز بوده است.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً اقدام خرابکارانه از سوی دشمنان در منطقه البرز ناکام ماند و به هیچ فرد و سیستمی آسیب وارد نشد.

این مسئول تصریح کرد: تلاش‌های مذبوحانه کسانی که ضعیف هستند و جرأت و تصور اینکه اقدام علنی را انجام دهند و دست به اقدامات خرابکارانه می‌زنند، نتیجه‌ای برای آنها نداشته است.

سردار فدوی گفت: سپاه به لحاظ اینکه از ابتدای انقلاب وظیفه پاسداری از انقلاب اسلامی را داشته در ۱۰ سال اول در راستای پیروی از امام خمینی (ره) و همچنین بیش از ۳۰ سال در پی دستورات و فرمان‌برداری از امام حاضرمان روند این را ادامه می‌دهد و مسلماً برای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی سپاه پیش‌قدم خواهد بود.

کد خبر 611299

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار