«ستارگان زیر باران» ساخته سارا نامجو موفق به دریافت بهترین جایزه بخش انیمیشن در بخش مسابقه رسمی یازدهمین دوره جشنواره کودک و نوجوان «نوری به دنیا» در کشور روسیه شد.

مستند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، جشنواره کودک و نوجوان «نوری به دنیا» با هدف ارتقاء سطح آموزشی، هنری و معنوی جوانان اواخر اردیبهشت در شهر ریبینسک کشور روسیه برگزار شد و «ستارگان زیر باران» در این جشنواره موفق به دریافت جایزه بخش انیمیشن شد.

این انیمیشن محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و داستان آن درباره معجزه‌های کوچکی است که دشواری‌های زندگی را قابل تحمل می‌کنند. «من ایرانی‌ام» به کارگردانی علیرضا کاویان‌راد دیگر تولید مرکز گسترش هم در بخش مسابقه این جشنواره حضور داشت.

این دوره از جشنواره «نوری به دنیا»  به ۲۷۵ امین سال تولد فرمانده دریایی روسیه، دریاسالار اوشاکوف تقدیم شد. در خلاصه داستان «ستارگان زیر باران» آمده است: «در روزی بارانی مسافران یک قطار شاهد سوار شدن پسرکی به قطار هستند. پسرک با معجزه های کوچکش نور را به دنیای آنها برمی گرداند.»

عوامل تولید انیمیشن «ستارگان زیر باران» عبارتند از نویسنده و کارگردان: سارا نامجو، انیماتور: سینا امیری، فرزانه حقیقت، جلوه‌های ویژه: امیر صفاییان، طراحی صدا و صدا گذاری:علیرضا علویان، موسیقی: میلاد موحدی.

کد خبر 610236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار