رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: با تلاش تیم امداد و نجات سازمان، ۲۱ نفر در قالب ۵ خانواده (۱۲نفر آقا و ۹ نفر خانم) گرفتار شده در رودخانه سرجوب حصار، بعد از آبگیر بیلقان نجات یافتند.

رودخانه‌

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، عباس وحیدی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج بیان کرد: روز گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر گرفتار شدن چند خانواده که به علت افزایش دبی آب، هنگام بازگشت به ساحل، در وسط رودخانه گرفتار شده بودند، بلافاصله تیم‌های امداد و نجات سازمان از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی توضیح داد: در این حادثه نیروهای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در قالب دو تیم عملیاتی، دو دستگاه خودرو به فرماندهی (مسئول ایستگاه) با بهره‌گیری از تجهیزات نجات و تلاش خوشبختانه موفق شدند به افراد گرفتارشده دسترسی پیدا کنند و نفرات را از غرق‌شدگی نجات داده و آنها را به محل امن انتقال دهند.

وی افزود: سامانه ۱۲۵ آتش نشانی به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای عملیاتی این سازمان، در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به همشهریان هستند.
 

کد خبر 609096

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار