حامد لک در غیاب رادوشوویچ باید شرایط پرسپولیس را درون دروازه مدیریت کند.

حامد لک

به گزارش همشهری‌آنلاین، باشگاه پرسپولیس در شش و بش برگشتن یا برنگشتن بوژیدار رادوشوویچ است و عملا کار جدی برای پایان این مسئله انجام نمی‌دهد. به این ترتیب رفته رفته به زمان ازسرگیری مسابقات لیگ نزدیک می‌شویم و حامد لک تنها مانده است.

پرسپولیس روز ۳۰ خرداد باید مسابقه سوپرجام را برابر تراکتور برگزار کند و پس از آن هم مسابقات فشرده لیگ و جام حذفی در راه است. با این شرایط لابد باید سرخ‌ها دست به دعا بردارند که هیچ اتفاقی برای حامد لک رخ ندهد؛ نه مصدوم شود، نه کارت قرمز بگیرد، نه محروم شود و هیچ‌چیز دیگری! لک در این فصل یک‌بار به‌دلیل دریافت ۴ کارت زرد محروم شده و در بازگشت به میادین، ۲ کارت زرد دیگر هم گرفته است.

بنابراین او با دریافت ۲ اخطار دیگر محروم خواهد شد. حتی بدون این چالش هم به هر حال ممکن است به هر دلیلی لک قادر به بازی نباشد و در این شرایط بدون رادوشوویچ دست کادرفنی بسته خواهد بود. دروازه‌بان سوم سرخپوشان در این فصل جوانی ۲۱ ساله به نام امیر محمد یوسفی است که قبلا سابقه حضور در تیم امید استقلال را داشته است. باید منتظر بود و دید آیا به یوسفی بازی می‌رسد؟ کسی چه می‌داند؛ شاید هم بالاخره پول رادو را دادند و برگشت.

کد خبر 607894

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار