ایران با شکست عراق به دور نهایی مقدماتی جام‌جهانی صعود کرد.

اا

به گزارش همشهری آنلاین تیم ملی ایران با شکست عراق در آخرین بازی خود در بحرین موفق شدند به عنوان تیم اول به دور بعدی مقدماتی جام جهانی صعود کند. شاگردان اسکوچیچ در بازی‌ای که عراقی‌ها تلاش داشتند تا بازی را به خشونت بکشند در نیمه اول روی فرار زیبای احسان حاج‌صفی و ضربه دقیق سردار آزمون به گل رسیدند تا بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

بازی پربرخورد دو تیم در نیمه دوم هم ادامه داشت. در این نیمه هم عراقی‌ها یکی دو فرصت خطرناک به دست آوردند که بیرانوند موفق به مهار آنها شد. در لحظات پایانی هم این بازیکنان ایران بودند که می‌توانستند اختلاف را بیشتر کنند. در نهایت این بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان رسید تا تیم یک‌دست اسکوچیچ سوءمدیریت‌های پیشین در دوران تاج و شرکا و مربی بی‌رگی مانند ویلموتس را جبران کند و ایران به عنوان تیم اول به دور نهایی مقدماتی جام جهانی راه یابد.

گل: سردار آزمون (۳۵) برای ایران

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، احسان حاج‌صفی (۶۹ میلاد محمدی)، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی (۷۰ میلاد سرلک)، علیرضا جهانبخش (۷۸ سامان قدوس)، مهدی طارمی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نورالهی، علی قلی‌زاده (۳+۹۰ کاوه رضایی) و سردار آزمون (۷۸ مهدی قائدی)

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

ترکیب تیم ملی عراق: جلال حسن، میثم جبار، سعد ناطق، احمد ابراهیم، علی عدنان، امجد عطفان، صفا هادی، علا مهاوی، همام طارق، بشار رسن (۸۵ محمد حسیم) و مهند علی (۵۹ ایمن حسین)

سرمربی: سرکو کاتانچ

کد خبر 607871

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی