ثبت‌نام مرحله سوم حمایت از پایان‌نامه فرزندان بازنشستگان کشوری از فردا ۲۶ خرداد آغاز می‌شود.

صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، صندوق بازنشستگی کشوری به منظور حمایت از فرزندان بازنشستگان و ترویج دانش، سومین مرحله ثبت‌نام اینترنتی «طرح حمپاد» یا طرح حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی فرزندان بازنشستگان را از ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ اجرا می‌کند.

ثبت‌نام اینترنتی مرحله سوم طرح حمپاد به عنوان بسته هشتم طرح یاری، از روز چهارشنبه ۲۶ خرداد آغاز می‌شود و تا روز پنجشنبه ۳۱ تیرماه از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir ادامه خواهد داشت.

براین اساس، متقاضیان باید مدارک مورد نیاز را از طریق درگاه مذکور بارگذاری کنند تا پس از بررسی و انجام فرآیند صحت‌سنجی، در صورت مشمول شدن فرد متقاضی، مبلغ کمک‌هزینه به حساب فرد بازنشسته تحت پوشش صندوق واریز شود.

مبلغ ۳ میلیون تومان برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و ۵ میلیون تومان برای دانشجویان مقطع دکتری در نظر گرفته شده که در صورت تأمین اعتبارات لازم، تا اواسط شهریور ۱۴۰۰ قابل پرداخت خواهد بود.

تسهیلات طرح حمپاد به صورت قرض‌الحسنه و با کارمزد ۴ درصدی بوده و اقساط آن در طول ۳ سال از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد.

شرایط ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز طبق روال گذشته بوده و در صفحه مربوطه در زمان ثبت‌نام از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir به طور مجدد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مرحله اول و دوم تسهیلات حمپاد دی و اسفند ۹۹ به حساب بیش از ۷۴۰۰ نفر از مشمولان این طرح واریز شده بود.

کد خبر 607659

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار جامعه

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha