بسیاری از سینماهای تهران سانس ساعت ۲۱ فردا شب خود را به پخش مسابقه فوتبال ایران و عراق اختصاص داده‌اند.

فوتبال در سینما

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، در ادامه برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال استقبال از تماشای بازی‌های ایران در سالن‌های سینمایی بیشتر شده تا جایی که «موزه سینما» و نیز برخی سینماهایی که در چند وقت اخیر دایر نبودند، سانس ویژه پخش فوتبال را باز کرده‌اند.

پخش مسابقه‌های تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از هفته‌های گذشته در حال پیگیری بود ولی در بازی اول فقط پردیس سینمایی ملت به علت چند منظوره بودن یکی از سالن‌هایش توانسته بود، میزبان علاقه‌مندان به تماشای فوتبال باشد، این در حالی است که سینمادارها در اوضاع رکود سینما و استقبال نکردن مخاطب از فیلم‌های در حال اکران به دنبال پخش این مسابقه‌ها بودند و حالا پس از چند بازی‌ موفق تیم ملی ایران حتی سینماهایی که فیلم‌های روی پرده را اکران نمی‌کنند برای پخش مسابقه ایران و عراق در سانس ساعت ۲۱ سه‌شنبه، ۲۵ خرداد بلیت‌فروشی دارند.

علی سرتیپی -مدیر چند پردیس سینمایی در تهران - می‌گوید:‌ مجوز پخش فوتبال در سینماها صادر شده و فردا بازی ایران و عراق در سینماها پخش می‌شود. البته در بازی قبلی میان ایران و کامبوج میزان استقبال مخاطب متوسط بود اما برای بازی فردا شب تا کنون فروش خوبی داشته‌ایم.

کد خبر 607570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار