بنیامین نتانیاهو گفت: ما به زودی به قدرت بازخواهیم گشت و از مخالفان نمایندگی خواهیم کرد.

نتانیاهو

به گزارش همشهری‌آنلاین، شفقنا به نقل از آرتی نوشت: نتانیاهو افزود: رئیس قدرتمند دولت اسرائیل باید بداند چگونه به رئیس جمهوری آمریکا نه بگوید. 

وی ادامه داد: قول می‌دهم برای سرنگونی دولت تغییر در سریعترین زمان ممکن تلاش کنم. 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که پیش از جلسه کنست برای اعطای رای اعتماد به دولت تغییر سخن می‌گفت، ابراز کرد که در مورد صلاحیت نفتالی بنت رئیس حزب یمینا و یائیر لپید رئیس حزب «آینده‌ای هست» به عنوان نخست وزیر تردید دارد. 

وی در واکنش به تعهد رئیس حزب یمینا مبنی بر حفظ آزادی کامل عمل در قبال ایران، ابراز نگرانی کرد که بنت عکس گفته‌های خود را عملی کند و ادامه داد: او توان سخن گفتن و اعتماد به نفس ندارد. 

نخست وزیرر رژیم صهیونیستی با اشاره به حساسیت مرحله فعلی بویژه همزمان با بازگشت احتمالی آمریکا به توافق هسته‌ای با ایران گفت: نخست وزیر قدرتمند اسرائیل باید بداند چگونه به رئیس جمهوری آمریکا در مسائلی که امنیت ما را تهدید می‌کند، نه بگوید. چه کسی اکنون این کار را خواهد کرد. 

نتانیاهو با بیان اینکه جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا می‌خواهد شهرک‌سازی در کرانه باختری و قدس اشغالی را متوقف کند، تاکید کرد: دولتی که قادر نیست با قاطعیت مقابل جامعه جهانی درباره پرونده‌های مهم مرتبط با سرنوشت ما بایستد، شایسته نیست اسراییل را رهبری کند. 

وی ادامه داد: چگونه با تشکیل یک کشور فلسطینی مبارزه خواهیم کرد در حالی که اکثریت دولت از آن حمایت می‌کنند؟ 

نتانیاهو با ادعای اینکه ایرانی‌ها امروزجشن می‌گیرند، افزود: خواهیم دید چگونه لاپید می‌تواند با بنت و منصور عباس با ایران مقابله کند. 

کد خبر 607327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار