جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا امیدوار است که ستاره نروژی باشگاه دورتموند راهی نیوکمپ شود.

پیکه

به گزارش همشهری‌آنلاین، خوان لاپورتا بعد از اینکه موفق شد تا دوباره ریاست باشگاه بارسلونا را به عهده بگیرد، خبر از جذب ستاره نروژی دورتموند داد که به دلیل شرایط بسیار بد مالی آبی‌واناری‌ها وعده رئیس بارسا عملی نشد، اما هنوز این خوشبینی وجود دارد که لاپورتا در تابستان امسال یک بازیکن مشهور را به نیوکمپ بیاورد.

جرارد پیکه در حین گفت‌وگو با یوتی بوب ایلانوس گفت: من ایده‌ای ندارم، امیدوارم که هالند به بارسلونا بیاید. بازیکنان بزرگ باید در کنار ما باشند، اما این تصمیمی است که باشگاه باید بگیرد. آنها می‌دانند که چه کاری انجام بدهند.

سرخیو آگوئرو ۳۳ ساله به صورت رایگان به بارسلونا پیوست و پیکه اعتراف کرد که آنها از قبل در این باره رابطه داشته‌اند. وی گفت: من قبلاً با او رابطه خوبی داشتم. برای سال‌ها، ما همیشه در شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کرده‌ایم. من جام جهانی زیر ۲۰ سال را مقابل او بازی کردم، زیرا ما از یک نسل هستیم. لئو مسی خیلی خوب درباره او صحبت می‌کند.

در تابستان گذشته این صحبت وجود داشت که بارسلونا سعی خواهد کرد این بازیکن ۳۳ ساله را به خدمت بگیرد، اما او قصد ندارد در یک باشگاه دیگر بازی کند.

پیکه اظهار کرد: روزی که دیگر برای بارسلونا بازی نکنم، فوتبال را ترک خواهم کرد، هرگز به تیم دیگری نمی‌روم. اگر آنها من را نمی‌خواهند، اگر رونالد کومان به من بگوید که نمی‌مانم، پس این تمام شده است. من فقط علاقه‌مند به بازی در بارسلونا هستم. انگیزه پوشیدن پیراهن دیگری را ندارم.

کد خبر 606934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار