در پی اقدام پسر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دعوت از مردم برای برگزاری تظاهرات در برابر منزل یکی از اعضای کنست، فیس‌بوک، اینستاگرام و توئیتر اقدام به تعلیق حساب کاربری وی کردند.

صفحات پسر نتانیاهو در شبکه‌های اجتماعی مسدود شد

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، توئیتر و اینستاگرام روز جمعه صفحه شخصی یائیر نتانیاهو، فرزند بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را به دلیل دعوت برای برگزاری تظاهرات در برابر منزل یکی از اعضای کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تعلیق کرد.

پسر نتانیاهو خبر داد پس از آنکه دعوت به برگزاری تظاهرات در برابر منزل نیر اورباخ، یکی از اعضای حزب «یامینا» به رهبری نفتالی بنت کرده، فیس‌بوک و توئیتر به مدت ۲۴ ساعت و اینستاگرام به مدت ۱۲ ساعت صفحات شخصی وی را مسدود کرده‌اند.

حزب لیکود به رهبری نتانیاهو تلاش دارد تا اورباخ را از رای دادن به کابینه تغییر که توسط یائیر لاپید و نفتالی بنت تشکیل خواهد شد، منصرف کند.

یائیر نتانیاهو نیز در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار آدرس منزل نیر اورباخ کرد که این اقدام با قوانین فیس‌بوک و توییتر در تضاد قرار دارد.

حزب لیکود اقدام شبکه‌های اجتماعی در بستن حساب کاربری پسر نتانیاهو را محکوم کرده و آن را سرکوب گروه‌های سیاسی و رقابت‌های سیاسی توصیف کرده است.

کد خبر 605571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار