مجموع نظرات: ۱۰
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
۰ نفر

سرپرست شرکت توزیع برق البرز گفت: اگر مشترکین در مدیریت مصرف برق نداشته باشند، چاره‌ای جز این وجود ندارد که بر اساس بلوک بندی که در سایت شرکت نیروی برق استان بارگذاری شده، از ساعت ۹ صبح برق محلات مختلف دو ساعت دو ساعت قطع شود.

خاموشی - برق

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، رامین فرج با اشاره به اینکه اگر مشترکین البرزی در مصرف برق مدیریت نداشته باشند از امروز شاهد خاموشی زمان بندی شده در مناطق مختلف استان هستیم، اظهار کرد: با توجه به کاهش نزولات آسمانی در سال گذشته و افزایش یک باره دما از ابتدای اردیبهشت ماه امسال، میزان مصرف برق در استان بر تولید فزونی یافته است.

وی گفت: این موارد باعث شده تولید نیروگاه برق آبی استان نتواند نیاز برق مشترکین استان را به طور کامل تامین کند.

وی اضافه کرد:  در همین زمینه، شرکت نیروی برق استان ناچار شده خاموشی منطقه‌ای را بر اساس سهمیه بندی صورت گرفته، پیش‌بینی کند.

این مسئول اضافه کرد: اگر مشترکین در مدیریت مصرف برق نداشته باشند، چاره‌ای جز این وجود ندارد که بر اساس بلوک بندی که در سایت شرکت نیروی برق استان بارگذاری شده، از ساعت ۹ صبح برق محلات مختلف دو ساعت دو ساعت قطع شود.

فرج گفت: مشترکین برای اطلاع از زمانبدی ساعت قطع برق خود می‌توانند به سایت شرکت توزیع برق استان مراجعه کنند.

این مسئول تاکید کرد: از مشترکان درخواست می‌شود برای اعمال مدیریت مصرف از دور کند کولر آبی استفاده کنند و کولر گازی را هم روی دمای ۲۶ درجه تنظیم کنند.

وی تصریح کرد: در طول روز هم شهروندان سعی کنند کمتر لامپ روشن کنند.امیدواریم با مدیریت مصرف بتوانیم از خاموشی‌ها جلوگیری کنیم.

گفتنی است شهروندان برای برای مشاهده جدول زمانبندی خاموشی‌ها در هفته اول خرداد به این لینک زیر مراجعه کنند.

کد خبر 602677

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی