خاطره حاتمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون، که بزرگ شده محله فردوس است و همیشه از منطقه۱۸ به‌عنوان پلکان رشد وترقی خود یاد می‌کند....

فرزانه نرجسي

خاطره حاتمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون، که بزرگ شده محله فردوس است و همیشه از منطقه۱۸ به‌عنوان پلکان رشد وترقی خود یاد می‌کند، می‌گوید: «خوشحالم که دوره کودکی و نوجوانی‌ام را در منطقه و محله‌ای گذراندم که چهره‌های هنری و سینمایی بسیاری در آن بزرگ شده‌اند، از «جعفر دهقان» تا «علی صالحی» و... آن ایام من و دوستانم از برنامه‌های آموزشی و هنری کاوشکده معلم نهایت استفاده را می‌بردیم. یادم هست که شهریه کلاس‌ها بسیار ناچیز بود و به همین دلیل همه می‌توانستند در این دوره‌ها شرکت کنند و بچه‌ها از همین طریق استعداد و توانایی‌های خود را بروز می‌دادند. به نظر من باید مجال و فرصت‌های بیشتری برای کشف استعدادها به‌ویژه بانوان فراهم شود.»

حاتمی گرچه به دلیل شرایط کاری‌اش کمتر به محله می‌آید، اما همه چیز را زیر نظر دارد و از پیشرفت‌ها و تغییرات مثبتی که در زادگاهش اتفاق افتاده خبر دارد. او می‌گوید که چهره کنونی منطقه ۱۸ قابل مقایسه با چند سال پیش نیست. برای نمونه مجموعه شهربانو و بوستان نرگس که بدون تعارف زیبا هستند.»

کد خبر 601786

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار زیر پوست شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی