کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمامی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی سراسر کشور امکان خرید اقساطی کالا تا سقف ۱۲ میلیون تومان بدون نیاز به ضامن و پیش‌پرداخت را دارند.

بازنشسته

به گزارش همشهری به نقل از ایلنا، اقساط خرید این کالاها ۶ الی ۲۴ ماهه است. برای ثبت درخواست و ارسال مدارک مورد نیاز می‌توانید با توجه به آموزش خرید اقدام فرمایید. 

این طرح اقساطی از طریقه سامانه کیف پول کرامت و تنها از طریق سایت رسمی کرامت کارت به آدرس Keramatcard. ir امکانپذیر است. بازنشستگان از طریق ثبت‌نام در سایت کرامت و مراجعه به قسمت کیف پول کرامت می‌توانند به راحتی درخواست وکالتنامه تامین اجتماعی را با توجه به مبلغ مورد نیاز خود برای خرید تکمیل و برای خرید اقساطی کالا اقدام کنند. 

راهنمای ثبت درخواست خرید اقساطی تامین اجتماعی

جهت ثبت درخواست خرید اقساطی کالا تا سقف ۱۵ میلیون تومان مراحل زیر را دنبال کنید: 

ابتدا وارد سایت کیف پول کرامت به آدرس Keramatcard.ir شوید. سپس روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید و گزینه افزودن حساب کاربری را بزنید. مراحل ثبت‌نام را به صورت کامل و دقیق تکمیل کنید (توجه کنید حتما کیف پول به نام درخواست‌کننده باشد). 

پس از ورود به حساب کاربری، از منوی سمت راست گزینه شارژ کیف پول را انتخاب کنید. فرم وکالتنامه تامین اجتماعی را به صورت دقیق و کامل تکمیل کنید و در مرحله آخر ۳ نسخه از آن پرینت بگیرید. به نزدیک‌ترین شعبه بانک رفاه مراجعه کنید تا وکالتنامه به تایید بانک رسیده و مهر شود. مجدد وارد حساب کاربری شده و از منوی سمت راست گزینه بارگذاری مدارک را انتخاب کنید. (مدارک مورد نیاز: تصویر کارت ملی، تصویر وکالتنامه، ۱۰ گردش آخر حساب و آخرین فیش حقوقی) پس از آپلود مدارک درخواست شما بررسی شده و اعتبار شما جهت خرید اقساطی تایید خواهد شد.
 

کد خبر 601380

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی