گفتن اینکه چه مدت طول می کشد که بشر برای نگه داشتن موبایل، دست سومی را بسازد، دشوار است، اما به نظر می رسد که برای استفاده از موبایل، نیاز به ابزاری داریم که هر دو دست ما را هنگام نیاز به تماشای صفحه موبایل درگیر نکند.

دست سوم

به گزارش همشهری آنلاین از گیزمودو، نگه‌دارنده های موبایل برای استفاده در خودرو، پیش از این، تولید شده بود، اما حالا یک شرکت، ابزاری مکانیکی، مشابه همان نگه‌دارنده‌ها را برای بستن به مچ دست تولید کرده است.

شاید خنده دار به نظر برسد، اما اگر مراقب موبایل‌قاپ ها باشید، این ابزار می تواند بسیار کاربردی باشد. شرکت ژاپنی سازنده این ابزار، قبلا هم ابتکارات عجیب و غریبی به بازار عرضه کرده است. از جمله این گجت ها می توان به یک غذاپز دوطبقه رومیزی(یک طبقه برنج و طبقه دیگر، سبزیجات و ماهی و ...)، یک دستگاه ظرفشویی دستی برای کسانی که ماشین ظرفشویی ندارند و یک گجت تهویه برای زیر بغل که با باتری کار می کند و عرق زیر بغل را خشک می‌کند، اشاره کرد.

در ابتکار جدید این شرکت، شما یک بازوی کوتاه مفصل‌دار و چرخان را می بینید که با استفاده از یک گیره قابل تنظیم، موبایل را به شکلی ایمن نگه می دارد. این یک ایده ساده است و اگر از نگاه دیگران، هنگام استفاده از این گجت ناراحت نمی‌شوید، می توانید از کارکردهای مفید آن لذت ببرید.

«دست سوم» برای نگه‌داشتن موبایل

تلفن هوشمند می‌تواند هنگام دوچرخه‌سواری ابزاری مفید باشد، چراکه به شما برای استفاده از سرعت‌سنج و مسیریاب کمک می‌کند. دسته های دوچرخه معمولا به گونه ای طراحی شده که در مسیرهای ناهموار باعث سُر خوردن نگه‌دارندة نصب شده روی دسته ها می‌شود و  لرزش موبایل هم محسوس‌تر است. حتی ممکن است نگه‌دارنده نصب شده روی دسته دوچرخه در دست‌اندازها و مسیرهای ناهموار ناگهان باز شود و مجبور شوید تکه های گوشی چند میلیونی خود را از روی زمین جمع کنید. یک دوچرخه‌سوار نه تنها می‌تواند با نصب آن روی ساعد دست یا حتی بازوی خود، لرزش های کمتری را هنگام دوچرخه‌سواری احساس کند، بلکه به راحتی می تواند دست خود را برای دیدن صفحه گوشی هوشمند به صورت خود نزدیک‌تر کند.

این گجت همچنین به شما امکان می‌دهد که در اتوبوس یا مترو، وقتی جایی برای نشستن نیست، به راحتی دستگیره های متصل به میله های داخل اتوبوس را بگیرید و با دست دیگر کارتان را با صفحه گوشی انجام دهید. علاوه بر این، وقتی در حال تایپ ۱۰ انگشتی هستید، می توانید به صفحه گوشی خود نگاه کنید. حتی زمانی که در دستشویی، دست و صورت خود را می‌شویید یا می خواهید ظرف‌های کثیف داخل سینک را بشویید، این ابزار به شما کمک می‌ که بدون خیس شدن گوشی، کارتان را انجام دهید.

نکته آخر اینکه، کاربردهای دیگر این «دست سوم» را به مرور زمان حتما پیدا خواهید کرد.

کد خبر 600853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار