انتخاب محمدرضا اکبریان به عنوان داور دربی با موجی از اعتراضات هواداران سرخابی روبه‌رو شده است.

دربی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از خبرورزشی، انتخاب محمدرضا اکبریان برای دربی واکنش‌های منفی زیادی را در پی داشت. استقلالی‌ها با اشاره به بازی معروف تیمشان با صنعت نفت در آبادان که گل سالم استقلال مردود شد، از انتخاب اکبریان به شدت انتقاد کرده و پرسپولیسی‌ها هم با اشاره به کارت قرمزی که اکبریان به یحیی گل‌محمدی به خاطر شوت کردن توپ داده بود، انتخاب کمیته داوران را زیر سوال بردند.

البته انصافا باید گفت هر داور دیگری هم انتخاب می‌شد، شاهد یکسری هجمه ها و انتقادات از سوی طرفداران دو تیم بودیم اما با توجه به جمیع جهات باز هم نمی‌توان از انتخاب اکبریان برای دربی حساس تهران دفاع کرد. کمیته داوران در زمان فریدون اصفهانیان بدترین چینش‌های ممکن را برای بازی‌های حساس داشت و بارها و بارها از این مسئله لطمه خورد. به نظر می رسد با انتخاب خداداد افشاریان هم تغییر خاصی در این رویه ایجاد نشده است مگر اینکه دربی را نادیده بگیریم واکبریان بتواند از این آزمون بلند سربلند بیرون بیاید و در ماه‌های آینده‌ هم کمیته داوران اشتباهات قبلی را تصحیح کند.

البته باید توجه کرد که محمدرضا اکبریان سابقه اخراج هر ۲ سرمربی سرخابی‌ها (فرهاد مجیدی و یحیی گل‌محمدی) را در کارنامه خود دارد.

کد خبر 600552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار