منابع صهیونیستی از وقوع آتش‌سوزی گسترده در نزدیکی کارخانه صنایع نظامی رژیم صهیونیستی خبر دادند. برخی منابع هم از وقوع آتش‌سوزی‌هایی در مناطق دیگر از جمله در نزدیکی خط راه‌آهن و نیز دانشسرای فنی نیروی هوایی این رژیم خبر می‌دهند.

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از تسنیم، یک رسانه اسرائیلی از وقوع آتش‌سوزی در نزدیکی دانشسرای فنی نیروی هوایی ارتش صهیونیستی خبر داد.

پایگاه اطلاع‌رسانی ۰۴۰۴ در گزارشی در این رابطه خبر داد، این آتش‌سوزی در بخش شمالی «کریات یام» و در نزدیکی خط راه‌آهن رخ داده است.

به گفته شاهدان، این آتش‌سوزی بعد از شنیده شدن صدای شلیک گلوله به وجود آمد.

برخی رسانه‌ها هم ادعا کردند احتمالا آتش‌سوزی مربوط به سانحه‌ای در قطار و بر اثر ترمز شدید آن بوده است.

بر اثر این آتش‌سوزی مهیب خط قطارها به سوی شمال حیفا موقتا قطع شده است.

فرمانده آتش‌نشانی و دفاع غیرنظامی منطقه هم اعلام کرد خواهان حضور نیروهای آتش‌نشانی پشتیبان از مناطق دیگر شده است.

منابع امنیتی هم تاکید کردند، مسیری ۱۰ کیلومتری از حرکت  این قطار که از کریات یام تا خلیج (حیفا) امتداد دارد همواره در معرض شلیک گلوله افراد ناشناس قرار می‌گرفته است.

در اخبار تکمیلی تاکید شده است، آتش‌سوزی صرفا در یک منطقه از این مسیر خط آهن نبوده بلکه در چند نقطه از این مسیر شاهد آتش‌سوزی هستیم.

رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند بر اثر آتش‌سوزی مهیب در نزدیکی حیفا، پلیس تمام جاده‌های منتهی به این منطقه را مسدود کرده است. 

پیش از این شبکه خبری المسیره از قول رسانه‌های اسرائیلی از وقوع یک آتش‌سوزی گسترده در نزدیکی کارخانه «رفائیل» وابسته به صنایع  نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه شمال غربی حیفا خبر داده بود.

طی چند هفته گذشته این چندمین بار است که صهیونیست‌ها شاهد حوادث امنیتی همچون انفجار و آتش‌سوزی در مواضع حساس خود هستند.

کد خبر 599921

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha