نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه اعضای شورای شهر نه به دلیل اتهامات مالی و اخلاقی بلکه به دلیل اقداماتی چون پیگیری واگذاری املاک شهرداری در جهت صیانت از حقوق مردم توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند، گفت: امیدوارم هیات نظارت با توجه به کارنامه افراد و نسبت آنها با آرمان‌های انقلاب و حقوق مردم در قضاوت خود تجدید نظر کند.

سیدحسن رسولی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازمعاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، سید حسن رسولی نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در واکنش به گزارش تحقیق و تفحص از واگذاری املاک شهرداری تهران گفت: وظیفه خود می دانم از سید محمود میر لوحی و هیات همکار به جهت تهیه این گزارش صمیمانه سپاسگزاری کنم و به نمایندگی از مردم شریف تهران از جنابعالی و سایر همکاران که نه به دلیل اتهامات مالی و اخلاقی  بلکه به دلیل چنین اقداماتی در جهت صیانت از حقوق مردم  توسط هیات نظارت به جای تقدیر و سپاس رد صلاحیت شدند، عذرخواهی کنم.

رسولی ادامه داد: امیدوارم هیات نظارت استان، شهرستان و مرکزی در قضاوت  در مورد افرادی چون میر لوحی و دیگران  به کارنامه آنها در ۴۰ سال گذشته و در این ۴ سال توجه کنند و نسبت این رفتار و عملکرد را با آرمان‌های انقلاب  و حقوق مردم بسنجند و در رد صلاحیت‌ها تجدید نظر کنند.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران افزود: از نهادهای مالی در حوزه های مدنی و محاسباتی مثل انجمن حسابرسان رسمی و کانون وکلا تقاضا و دعوت می کنم با دریافت این گزارش  به موازت اقدامات شورا و شهرداری در تقدیم این گزارش به مراجع قضایی به دفاع از حقوق عمومی مردم بپردازند. ما اعضای شورای پنجم قسم خوردیم از حقوق عامه صیانت کنیم. گزارشی که امروز خطاب به مردم و شهروندان تهران تقدیم شد یکی از عملکردهایی است که در راستای عمل به وظیفه انجام دادیم. امیدورام راهبرد سالم سازی و آفت زدایی انتخاباتی از شهرداری و برقراری انضباط مالی که در دوره پنجم  پس از ۱۴ سال پایه ریزی شد در آینده نیز با حضور نمایندگانی پاکدست، شجاع، نترس و متخصص ادامه یابد.

کد خبر 599888

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha