کرسی ترویجی «تبیین ارتباط هنر و پدافند غیرعامل» با حضور حجه‌الاسلام دکتر محمدمهدی بهداروند، مدرس حوزه و دانشگاه و چهره‌ شاخص ادبیات دفاع مقدس و دکتر محسن محبی، معاون فرهنگی سازمان پدافند غیر عامل کشور ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت برگزار می‌شود.

کرسی ترویجی تبیین ارتباط هنر و پدافند غیر عامل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی، دفاع غیرنظامی یک نبرد هنرمندانه است. همانقدر که پدافند غیر عامل نوعی هنرمندی در بهره‌گیری از ظرفیت‌های انسانی و غیر انسانی در مواجهه با تهدیدهای سخت است، هنر نیز بازویی توانا و سلاحی پرقدرت و کارآمد در دفاع به حساب می‌آید. از این رو، هنر آنگاه که در خدمت امری مقدس قرار گیرد، تبدیل به دژی مستحکم می‌شود و می‌تواند اراده‌ها را بسیج، اندیشه‌ها را راسخ، دل‌ها را متفق و گام‌ها را محکم و استوار سازد.

جلسه «تبیین ارتباط هنر و پدافند غیرعامل» به همت واحد تهران شمال دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار می‌شود و به صورت مجازی در فضای دان https://daanaan.daan.ir در دسترس خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند با وارد شدن به این فضا و ثبت نام کاربری D8۶۴۸۷۱ و رمز عبور ۱۲۳۴۵ در جلسه حضور داشته باشند.

کد خبر 599657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار