استاندار تهران گفت: با تصویب و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، نگرانی از برگزاری انتخابات در شرایط کرونا نداریم و مشکلی پیش نخواهد آمد.

محسنی بندپی - استاندار تهران

 به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما،  انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران درباره برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی افزود: شیوه نامه‌های بهداشتی ویژه انتخابات تدوین شده که در این آیین نامه نحوه رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی مصوب و نحوه تبلیغات داوطلبان مشخص شده است.

وی گفت: به محض اینکه این آیین نامه (پروتکل‌های بهداشتی مصوب) به استانداری‌ها ابلاغ شود، برای اجرا به همه فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ابلاغ خواهد شد تا بر اساس آن مصوبه اقدام کنند.

استاندار تهران با بیان اینکه انتخابات الحمدلله در موعود مقرر برگزار خواهد شد، افزود: با توجه به تصویب این شیوه نامه‌ها و با رعایت این شیوه نامه‌های بهداشتی به نظرم هیچ جای نگرانی در زمینه ابتلا و سرایت این بیماری برای کسانی که می‌خواهند رای بدهند یا کسانی که سر صندوق‌های رای مشغول اخذ رای هستند، وجود ندارد و مشکلی پیش نمی‌اید و همه تمهیدات و برنامه‌های لازم برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اندیشیده شده است.

کد خبر 599380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار