سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷

مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی با حضور در دفتر کارش و برگزاری نشست خبری شایعه دستگیری خود را رد کرد.

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

به گزارش همشهری آنلاین، دو شب قبل یکی از خبرنگاران زنجان مطلبی در فضای مجازی مبنی بر بازداشت مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در شهر زنجان منتشر کرد.

حافظ باباپورکه پیش از این، مدیرکل بنیاد مسکن در استان زنجان بود در واکنش به این خبر گفت: انتشار این خبر، تهمت محسوب شده و من تمامی این روزها سر کار خود در بنیاد مسکن آذربایجان شرقی حاضر شده و تنها دیروز در حد چند ساعت برای ارائه توضیحاتی به دفتر دادستانی زنجان احضار شدم که این امر به معنای دستگیری نیست.

وی با ارائه جزئیاتی در این باره گفت: حدود ۳.۵ سال در بنیاد مسکن و چهار سال در سازمان مسکن و شهرسازی و پس از ادغام در راه و شهرسازی زنجان مسئولیت داشتم وبرخی اقدامات صورت گرفته که نیاز به توضیح داشت.

بنا به پیگیری‌های خبرنگار همشهری آنلاین در تبریز ، تعدادی از پایگاه های خبری و پیچ‌های خبری در فضای مجازی بدون تحقیق و تنها با استناد به مطلبی در فضای مجازی اقدام به نشر گسترده خبر بازداشت این مدیر کل کرده بودند.

این شایعه با توجه به فعالیت‌های گسترده بنیاد مسکن درروستاهای استان به ویژه در مناطق سیل زده و زلزله زده و اجرای طرح‌های هادی روستایی بازتاب گسترده‌ای داشت.

کد خبر 599012

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار