دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل شروع مجدد پاسخ موشکی مقاومت به گستاخی و جنایات صهیونیست ها را نشانگر قدرت مقاومت و آغاز تغییر معادله به نفع مردم فلسطین دانست.

امیر عبدالهیان

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از تسنیم،‌ حسین امیرعبداللهیان  دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه قیام و دفاع همه مسلمانان جهان از مسجد الاقصی به عنوان قبله اول مسلمین یک ضرورت اساسی بشمار می رود، گفت: این روزها جهانیان شاهد حرکت انتفاضه جدید مردان، زنان و جوانان قدس در مقابله با جنایات صهیونیست ها و دفاع از مقدسات دینی و ارزش های انسانی هستند.

وی شروع مجدد پاسخ موشکی مقاومت به گستاخی و جنایات صهیونیست ها را نشانگر قدرت مقاومت و آغاز تغییر معادله به نفع مردم فلسطین دانست و افزود: بی تردید استمرار و توسعه انتفاضه رمضان به سراسر سرزمین‌های فلسطین واقعیتی انکار ناپذیرست.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتقاضه فلسطین ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران ضمن اعلام حمایت و همبستگی با مردم مقاوم فلسطین، خشونت نظامیان صهیونست و شهرک نشینان اشغالگر علیه مردم مظلوم فلسطین را قویا محکوم می کند. 

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل اظهار داشت: حماسه این روزهای قدس، نوید دهنده بشارت بزرگی برای قیام گسترده ملت فلسطین و مقاومت علیه اشغالگران صهیونیست و آزادی قدس (مسجدالاقصی) و سراسر سرزمین تاریخی فلسطین است.

کد خبر 597238

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار