وزیر ارتباطات نوشت: تحریم بودن افتخار نیست همان‌گونه که تسلیم بودن هم افتخار نیست. مذاکرات هم جزئی از زنجیره مقاومت ملی ایرانیان علیه استکبار است که ان‌شاءالله با هدایت رهبر معظم انقلاب (حفظه‌الله) و تلاش تیم مذاکره‌کننده به سرانجام مطلوب ملت ایران خواهد رسید.

آذری جهرمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات، در یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: «این نمودار، درآمد سرانه هر ایرانی را از سال ۹۰ تا ۹۸ ترسیم کرده است.

آذری جهرمی به صدا و سیما: به بازی با سفره مردم پایان دهید

مشخصا با آغاز دور اول تحریم‌ها، سفره مردم کوچک‌تر شده است، برجام با توقف فرآیند کوچک شدن سفره مردم، ترمیم گذشته را آغاز کرده است.

رفتارهای ظالمانه دولت ترامپ و وضع فشار حداکثری اینگونه که در شکل فوق دیده می‌شود؛ مجددا بر زندگی مردم اثر مستقیم و منفی گذاشته است. دولت آمریکا و به ویژه ترامپ مدعی بود که فشارهای او برای حمایت از مردم ایران است اما مثل تمام دروغ‌های او، معیشت مردم ایران نشانه بود.

تحریم بودن افتخار نیست همان‌گونه که تسلیم بودن هم افتخار نیست.

مذاکرات هم جزئی از زنجیره مقاومت ملی ایرانیان علیه استکبار است که ان‌شاءالله با هدایت رهبر معظم انقلاب(حفظه‌الله) و تلاش تیم مذاکره‌کننده به سرانجام مطلوب ملت ایران خواهد رسید.

#حسبنا_الله_ونعم_الوکیل

پ.ن: توصیه می‌کنم پس از «پایان بازیِ» مدیران صداوسیما، این متن را چند بار بخوانند شاید متوجه بازی‌شان با سفره مردم بشوند.»

کد خبر 596652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار