مدیر کل حوزه ریاست دفتر تبلیغات اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب طی احکامی مسئولیت رئیس دفتر تبلیغات اسلامی و هیات امنای این دفتر را برای یک دوره پنج ساله دیگر تمدید کردند.

رهبر انقلاب

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام علی مخدوم در این زمینه افزود: اعتماد حضرت آقا همواره مایه افتخار است و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) احکام هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و همچنین حکم حجت‌الاسلام احمد واعظی به عنوان «رئیس دفتر» را برای دوره سوم به مدت پنج سال دیگر تمدید فرمودند.

وی اضافه کرد: برای مجموعه‌ای مانند دفتر تبلیغات اسلامی که به‌عنوان سربازان دین، مقام معظم رهبری و نظام اسلامی به حساب می‌آیند، مایه مباهات است که فرصت دیگری برای خدمت به دین و نظام فراهم شده است که امیدواریم بتوانیم این اعتماد حضرت آقا را به نحو شایسته پاسخ دهیم.

هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی از سوی ولی‌فقیه منصوب می‌شود؛ در حکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) در ۲۳ بهمن ۱۳۸۹ حجت‌الاسلام محمد جعفری گیلانی به عنوان رئیس هیات امنا و حجت‌الاسلام احمد واعظی به عنوان رئیس دفتر منصوب شدند که این حکم در بهمن ۱۳۹۴ تمدید شد.

در حال حاضر، معاونت آموزش این دفتر را حجت‌الاسلام شمس‌الله مریجی، معاونت پژوهش را حجت‌الاسلام نجف لک‌زایی، معاونت فرهنگی و تبلیغی را حجت‌الاسلام سعید روستاآزاد، معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه را حجت‌الاسلام مهدی علیزاده و معاونت منابع انسانی و پشتیبانی را حجت‌الاسلام موسی رجایی بر عهده دارند که اعضای هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی هستند.

کد خبر 590871

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی