دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت ۱۸ امروز، پنج‌شنبه (۲۱ اسفندماه) ثبت‌نام ۳۵۵۱ نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر نهایی شده است.

موسوی رئیس ستاد

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، سیداسماعیل موسوی (دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور) گزارش تجمیعی ثبت‌نام انتخابات شوراها از آغاز ثبت‌نام تا ساعت ۱۸ امروز را اعلام کرد.

موسوی گفت: تا ساعت ۱۸ امروز، پنج‌شنبه (۲۱ اسفندماه) ثبت‌نام ۳۵۵۱ نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر نهایی شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این خبر افزود: بیش از ۲۶ درصد افرادی که تا ساعت ۱۸ دومین روز از مهلت قانونی، ثبت‌نام کردند، از روش‌های الکترونیک شامل استفاده از تلفن همراه و رایانه شخصی برای ثبت‌نام استفاده کردند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: بیش از ۱۷ درصد داوطلبان روز نخست ثبت‌نام انتخابات شوراها، با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، ثبت‌نام کردند.

موسوی کمتر از ۵۷ درصد ثبت‌نام‌ها تا پایان روز دوم مهلت قانونی ثبت‌نام را افرادی برشمرد که به فرمانداری‌ها مراجعه کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان، امکان ثبت‌نام در تمام ساعات شبانه‌روز را از مزایای ثبت‌نام الکترونیک برشمرد و با یادآوری شیوع کرونا و اهمیت و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شوراهای شهر ثبت‌نام کنند، دعوت کرد با استفاده از موبایل‌های هوشمند یا رایانه شخصی و با سهولت کامل و بدون هرگونه هزینه، ثبت‌نام کنند.

کد خبر 590140

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار