مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
۰ نفر

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: محسن چاووشی، خواننده موسیقی کشور با اهدای مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال زمینه آزادی ۱۲ نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و مالی را فراهم کرد.

آزادی زندانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، کریم‌الله محبوبی اظهار کرد: چاووشی که همواره در زمینه انجام کارهای خیر و کمک به انسان‌های نیازمند پیشگام بوده است، در آستانه فرا رسیدن سال نو با مشارکت ستاد دیه استان به یاری زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد و مالی اردبیل آمد.

وی افزود: مبلغ محکومیت این زندانیان ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بود که مبلغ یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال گذشت شاکیان،  ۱۸۸ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال آورده مددجویان، چهار میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال پذیرش اعسار دادگستری، ۸۹۰ میلیون ریال کمک ستاد دیه و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال نیز با جلب مشارکت مردمی و خیران در شبکه‌های اجتماعی از سوی محسن چاووشی تامین شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل با اشاره به بازگشت ۱۲ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد و مالی به کانون گرم خانواده بیان کرد: این مهم از برکات جامعه اسلامی است که افرادی حاضر هستند از مال و آبروی خود هزینه کنند تا گرهی از مشکلات مردم باز شود.

به گفته محبوبی از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۱۸۰ زندانی جرائم غیرعمد و مالی از زندان‌های استان با مبلغ محکومیت بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال آزاد شده‌اند.

وی یادآور شد: هم‌اکنون بیش از ۱۶۷ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد و مالی در زندان‌های استان اردبیل بسر می‌برند که چشم انتظار حمایت خیران و مسئولان استانی و کشوری هستند.

کد خبر 589435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار