چهار بازیکن سابق پرسپولیس که جزو طلبکاران سرخ‌ها محسوب می‌شوند به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه حسابی معترض شدند.

مصلح

به گزارش همشهری‌آنلاین، پس از چند هفته بلاتکلیفی در اردوی سرخپوشان پایتخت در نهایت با حکم فدراسیون پنجره نقل و انتقالات این تیم باز شد و یحیی گل‌محمدی می تواند در بازی آینده تیمش از مهدی ترابی و شهریار مغانلو دو مهاجم جدیدش رونمایی کند. این اتفاق البته در شرایطی به وقوع پیوسته که وکیل شایان مصلح از شنیدن خبر آن ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: من صبح ساعت ۹ در باشگاه پرسپولیس بودم و هیچ‌گونه توافقی با مدیران و هیات‌مدیره حاصل و جلسه بدون نتیجه تمام شد.

او سپس در واکنش به بازشدن پنجره بدون رضایت گرفتن از شایان مصلح اضافه کرد: نمی‌دانم چطور این اتفاق رخ داده است. مشکل همین است. الان چطوری پنجره پرسپولیس باز شده است. ما خودمان هم پیگیر هستیم که چطور پنجره باز شده است؟

وکیل شایان مصلح البته تنها فردی نیست که از باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس متعجب شده است. وکیل دو بازیکن سابق پرسپولیس یعنی ابوالفضل درویشوند و شاهین عباسیان دیگر فردی به شمار می‌رود که نسبت به این حکم اعتراض دارد و گفت: با من از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس حتی تماس هم گرفته نشده است. این دو بازیکن هر کدامشان ۶۰ میلیون از پرسپولیس طلب دارند که نسبت به ۵ سال گذشته دیگر ارزشی ندارد، ولی باز هم این پول را نمی‌دهند. اگر شرایط اینطور ادامه پیدا کند، ما پرونده باشگاه پرسپولیس و مطالباتی که از این باشگاه داریم را برای رسیدگی به کمیته استیناف فدراسیون و همینطور CAS  (دادگاه عالی ورزش) خواهیم برد.

فرزاد حاتمی نیز درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: من از این موضوع تعجب می‌کنم. مدیران باشگاه مدعی‌اند که با همه طلبکاران توافق کردند و پنجره نقل و انتقالات باز شده اما ما که پولی دریافت نکردیم و توافقی نیز صورت نگرفته است. با این وضعیت نمی‌دانم چگونه پنجره‌شان باز شده است.  از ۸ سال پیش از پرسپولیس طلبکار هستم. دو سال است که از کمیته انضباطی حکم گرفتم اما پولم را ندادند. کمیته تعیین وضعیت به من گفته بود که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را می‌بندد اما حالا می‌شنویم که این مساله را هم برایشان حل کرده‌اند. الان بیایند بگویند وقتی با من و خیلی‌های دیگر هیچ صحبتی درباره مطالبات‌مان نشده و پولی هم نگرفتیم چطور پنجره‌شان باز شده است؟ دوستان کارهایی می‌کنند که آدم مجبور می‌شود به نهادهای بالاتر پناه ببرد. برخلاف میل باطنی‌ام مجبورم کار را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بکشانم. حکمی که برای پرسپولیس صادر شده را ترجمه کرده‌ام و شکایتم را به کمیته انضباطی AFC خواهم برد تا از آن طریق به حقم برسم. واقعا نمی‌توانم تحمل کنم که بعد از ۸ سال اینگونه با من و خیلی دیگر از طلبکاران باشگاه رفتار می‌شود.

کد خبر 589391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار