تارنمای اینسایدر نوشت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، و جرد کوشنر، دامادش، که از افراد بسیار نزدیک به او در کاخ سفید بود، از زمان پایان دوره ریاست جمهوری و خروج ترامپ از کاخ سفید، تقریباً هیچ تماسی با یکدیگر نداشته‌اند و ارتباط آنها به حداقل رسیده است.

ترامپ

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا،‌ تارنمای اینسایدر نوشت بارها شنیده شده دونالد ترامپ  دامادش را در باخت در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (۱۳ آبان) مقصر معرفی کرده است.

کوشنر که قبلا در میان حلقه افراد مورد اعتماد ترامپ قرار داشت، در نشست اخیر دستیاران و مشاوران نزدیک ترامپ برای برنامه‌ریزی آینده سیاسی او حضور نداشته است. او که قبلا از نزدیک‌ترین دستیاران پدر همسرش بوده، این روزها به ندرت به همراه او دیده می‌شود.

کوشنر به عنوان مشاور ارشد کاخ سفید در امور امنیت ملی ایالات متحده و نیرومندترین دستیار ترامپ، تقریبا در همه بخش های دولت او مداخله داشته است. پیشینه گسترده کاری او برنامه‌ریزی راهبرد خاورمیانه، ازسرگیری ساخت دیوار مرزی جنوب آمریکا با مکزیک، ریاست کارگروه کووید-۱۹ و کمک به کارزار انتخاب دوباره ترامپ را دربردارد.

دعوت نشدن کوشنر به میزگردی درباره آینده سیاسی ترامپ با حضور بیل استپین، دان اسکاوینو، دونالد ترامپ جونیور پسر ترامپ و براد پارسکیل، غیرمعمول ارزیابی می‌شود. دو منبع آگاه که می‌خواستند ناشناس بمانند، روابط ترامپ با کوشنر را دچار شکاف توصیف کردند، هرچند یک منبع دیگر که معمولاً با کوشنر تماس دارد، هرگونه شکاف میان این دو را تکذیب کرد و گفت روز چهارشنبه گذشته با هم ناهار خورده‌اند.

کوشنر و ایوانکا پس از پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ در ۲۰ ژانویه (اول بهمن) برای ادامه زندگی از اقامتگاه‌شان در کاخ سفید به جزیره‌ای در میامی نقل مکان کردند.

تاکنون نه سازمان ترامپ و نه کوشنر، به درخواست‌های اینسایدر برای اظهار نظر در این‌باره پاسخی نداده‌اند.

کد خبر 589369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار