مرکز نوآوری و کسب‌وکار جوانه پارک علم و فناوری مدرس امروز ۱۷ اسفند ماه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، شهردار تهران، رئیس دانشگاه تربیت مدرس و شهردار منطقه ۶ تهران افتتاح شد.

تورج فرهادی شهردار منطقه6

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تهران، خانه جوانه، مرکز نوآوری دانشگاه تربیت مدرس با استقرار ۸ شتابدهنده، فضای کار و توسعه را برای تیم‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه تربیت مدرس در قالب کسب وکارهای نوپا فراهم کرده است. گردشگری، فرهنگ و هنر، صنعت و سلامت از جمله رویکردهای مد نظر توسعه در این مرکز است.

  • انعقاد قرارداد ناحیه نوآوری تربیت مدرس

تورج فرهادی، شهردار منطقه شش تهران از انعقاد قرارداد ناحیه نوآوری تربیت مدرس خبر داد و گفت: منطقه ۶ تهران با توجه به استقرار دانشگاه‌هایی نظیر دانشگاه تهران، صنعتی امیرکبیر و تربیت مدرس در این منطقه، ظرفیت دارد تا هاب نوآوری کشور باشد.

فرهادی گفت: بر اساس قرارداد ناحیه نوآوری تربیت‌مدرس، به هر شهروند نوآوری که برای ایجاد استارتاپ‌ و شرکت دانش‌بنیان در محدوده اطراف دانشگاه تربیت‌مدرس برنامه داشته باشد، کمک می‌کنیم.

  • استارتاپ‌های مدیریت شهری در بهار ۱۴۰۰ در برج فناوری امیرکبیر مستقر می‌شوند

شهردار منطقه ۶ تهران همچنین از استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر خبر داد و افزود: دو طبقه از برج فناوری شماره ۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر جهت ایجاد تالار ایده و استقرار استارتاپ‌های مدیریت شهری به مدت سه سال در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد.

وی اظهار کرد: بر اساس آخرین پیگیری از رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، این فضا تا اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تحویل شهرداری می‌شود.

کد خبر 589356

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار