فرمانده انتظامی استان البرز گفت: افرادی که شب گذشته ۱۶ اسفند در مقابل بیمارستان مدنی به درگیری و برهم زدن نظم عمومی اقدام کرده بودند، توسط پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شدند.

دستگيري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، عباسعلی محمدیان در خصوص نزاع مقابل بیمارستان مدنی که موجب برهم زدن آسایش و آرامش بیماران و همراهان آن‌ها شده بود، گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی و اعلام خبر درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط ۳ نفر از اوباش در مقابل بیمارستان مدنی کرج، بلافاصله ماموران انتظامی به محل درگیری اعزام شدند.

وی با بیان این که این اوباش قبل از رسیدن عوامل انتظامی از محل متواری شده بودند، افزود: در ادامه ماموران پلیس امنیت عمومی بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار داده و در بررسی‌های اولیه متوجه شدند که در این حادثه ۳ نفر از اوباش شناسنامه دار سطح استان به دلیل موضوعات شخصی در مقابل بیمارستان مدنی با یکدیگر درگیر شده و با سلاح سرد به قدرت نمایی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی اقدام کرده‌اند.

سردار محمدیان اظهار کرد: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه هر ۳ متهم را در منطقه حصارک شناسایی کرده و در چند عملیات غافلگیرانه هر۳ اوباش را در کمتر ۲۴ ساعت دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به تشکیل پرونده در این زمینه و انجام ادامه تحقیقات توسط ماموران خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم تنها مقوله‌ای است که پلیس هیچ تعارفی با افراد در آن ندارد و هرکس بخواهد این مهم را زیرپا بگذارد با برخورد جدی پلیس مواجه خواهد شد.

کد خبر 589229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار