کارخانه تولید کاغذ از سنگ با حضور نماینده ولی فقیه در استان، رئیس کل دادگستری استان، استاندار اردبیل و برخی مسئولان استانی در روستای اورونج شهرستان نمین افتتاح شد.

کارخانه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، آیت الله سید حسن عاملی،  امام جمعه اردبیل در مراسم افتتاح کارخانه تولید کاغذ از سنگ در شهرک خصوصی شهرستان نمین از گزارش مفصل خود به دفتر مقام معظم رهبری در مورد روند سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های صنعتگران استان و پاسخ در خور تقدیر معظم له برای کارآفرینان، فعالان اقتصادی و حامیان تولید خبر داد.

وی افزود: حمایت بیشتر از تولیدکنندگان و صنعتگران باید سرلوحه همه مسئولان باشند و مسئولان باید جاده صاف کن این عزیزان باشند تا هر چه بیشتر شاهد افتتاح کارخانجات متعدد و به تبع آن اشتغال جوانان غیور و ولایی این خطه قهرمان پرور باشیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل نیز در حاشیه آیین افتتاح این کارخانه بیان کرد: این مجموعه تولیدی در سه فاز مختلف با محوریت شهرک صنعتی تخصصی پلیمر طراحی و فاز اول آن بعد از یک سال با ۷۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی و زمینه ایجاد اشتغال برای ۷۵ نفر راه اندازی شده است.

ناصر عتباتی افزود: ️این مجموعه صنعتی دومین شهرک صنعتی خصوصی است که کار خود را در شهرستان نمین آغاز کرده و به ظرفیت تولیدی و اقتصادی این شهرستان افزوده است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: تلاشگران عرصه تولید و اشتغال باید بدانند که افسران رزم اقتصادی کشور در این برهه زمانی هستند و  افتتاح هر کارخانه و اشتغال هر نفر، مانع از طرح یک پرونده قضایی و بروز اختلافات خانوادگی و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

کد خبر 589227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار