مدیر روابط عمومی سازمان بازرسی کل استان قزوین از نظارت، برخورد و پیگیری دستگاه نظارتی با متصرفان غیر قانونی خانه‌های سازمانی خبر داد.

مسكن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سید محمدجواد حسینی افزود: بررسی دقیق و پیگیری موضوع تخلیه خانه‌های سازمانی که متصرفان آنها بیش از مهلت قانونی در این منازل سکونت یا بدون اطلاع دستگاه متولی اسکان داشته باشند، در دستور کار سازمان‌های متبوع قرار گرفته است.

وی توضیح داد: با بررسی سوابق خانه‌های سازمانی و گزارش انحراف‌های موجود از مقررات مربوط به مراجع قضایی، پیگیری‌های لازم صورت گرفت که در نهایت با حضور نماینده بازرسی کل، معاون پیشگیری دادگستری کل استان قزوین و ضابطان قضایی از این منازل بازدید میدانی به عمل آمد و تعدادی از آنها نیز تخلیه شدند.

مدیر روابط عمومی این نهاد نظارتی افزود: برخی ساکنان بیش از ۲۰ سال در منازل سازمانی حضور داشته‌اند که در این خصوص تاکنون برخورد موثری صورت نگرفته بود.

حسینی با بیان اینکه پیگیری موضوع نظارت بر اموال دولتی و تخلیه متصرفان غیرقانونی خانه‌های سازمانی در دستورکار این مرجع قرار دارد، ادامه داد: بررسی جامع موضوع خانه‌های سازمانی استان از اولویت‌های برنامه‌های نظارتی این بازرسی کل است و از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان درخواست می‌شود قبل از پیگیری قضایی سازمان بازرسی با موضوع متصرفان غیرقانونی منازل سازمانی در اختیار خود، برابر مقررات برخورد موثر کنند.

کد خبر 589199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار