جانشین انتظامی استان ایلام از وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان ملکشاهی خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز به شدت مجروح شده است.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ شهاب عزیز زاده اظهار کرد: در پی تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در شهرستان ملکشاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور عوامل پلیس در محل حادثه مشخص شد در شهرستان ملکشاهی فردی به دنبال درگیری روز گذشته و  اختلافات کاری  و درگیری لفظی با شخصی دیگر به تیراندازی با سلاح گرم به طرف او، همسر و دخترش اقدام کرده است.

جانشین انتظامی استان ایلام بیان کرد: در این تیراندازی یک نفر از اعضای خانواده به علت شدت جراحت‌های وارده فوت و  ۲ نفر دیگر از اعضای خانواده نیز به شدت مجروح شدند.

سرهنگ عزیززاده ادامه داد: با حضور به‌موقع عوامل اورژانس مصدومان برای مداوا به مراکز درمانی انتقال داده شدند و جسد نیز به پزشکی قانونی منتقل شد.

جانشین انتظامی استان ایلام بیان کرد: یکی از مصدومان حادثه که دختری ۹ ساله بود به علت شدت جراحت‌های وارده در بیمارستان فوت کرده و شمار قربانیان این حادثه به ۲ نفر رسیده،   تلاش برای دستگیری ضارب توسط پلیس ادامه دارد.

کد خبر 588707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار