نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: برای ساخت محور سرچم- میاندوآب‌ سه هزار میلیارد ریال اعتبار از محل منابع دولتی و سه بانک عامل کشور اختصاص یافته است.

جاده سازی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مهدی عیسی زاده اظهار کرد: هزار میلیارد ریال از این مبلغ از سوی سازمان برنامه و بودجه و ۲ هزار میلیارد ریال نیز توسط بانک‌های رفاه کارگران، توسعه تعاون و ملت به این طرح اختصاص یافته است.

وی افزود: هزار میلیارد ریال تخصیص یافته از سوی سازمان برنامه و بودجه به پیمانکار پروژه تزریق شده است.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال در مجموع برای عملیات راه‌سازی در میاندوآب ۵ هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است، اضافه کرد: عملیات اجرایی محور "گوگ تپه" نیز به پیمانکار واگذار شده و عملیات اجرایی محور میاندوآب- شاهین دژ برای چهار بانده شدن تا پایان محدوده روستای  آیدیشه میاندوآب‌ پیمان‌سپاری شده است.

عملیات عمرانی جاده میاندوآب - سرچم با هدف دسترسی ساکنان جنوب آذربایجان‌غربی به اتوبان پیامبر اعظم (ص) و کاهش ۱۵۰ کیلومتری مسیر استان‌های آذربایجان غربی و کردستان تا مرکز کشور، ۳۰ سال قبل آغاز شده اما با گذشت سه دهه از شروع آن تکمیل و بهره‌برداری از آن همچنان در پیچ و خم وعده‌های مسئولان گیر کرده بود.

کد خبر 588167

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار