سرمربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از دیدار با گل‌گهر شرکت کرد.

یحیی گل‌محمدی

به گزارش همشهری‌آنلاین، یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل سایپا اظهار کرد: به خاطر این ۳ امتیاز خدا را شکر می‌کنیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم و در ادامه می‌توانستیم گل دوم و گل‌های بعدی را بزنیم اما فکر می‌کنم استرس بازی زمانی که از موقعیت‌ها استفاده نکردیم بیشتر شد. سایپا هم از تیم‌های خوب لیگ بود و تیمی متفاوت نسبت به قبل شده‌اند. بازی جانداری انجام دادند و بازیکنان ما هم کم نیاوردند انرژی خوبی گذاشتند، خوب دویدند تا سه امتیاز را بگیریم. به همه‌شان خسته نباشید می‌گویم. تمرکز خوبی داشتیم که این سه امتیاز را گرفتیم و این برد را به هواداران خوب خودمان تقدیم می‌کنیم هرچه داریم از هواداران داریم و ان‌شالله بتوانیم این روند را ادامه بدهیم. آنچه استرس بازی را زیاد کردن استفاده نکردن از موقعیت‌های گلزنی بود و  اینکه در زدن ضربات آخر خوب عمل نکردیم. باید تمرکز بیشتری در زدن ضربات آخر داشته باشیم تا بازی‌ها را راحت‌تر ببریم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در نیمه دوم بیشتر روی ضد حملات برای گلزنی برنامه داشت گفت: خیلی از تاکتیک‌هایی که در جریان بازی به وجود می‌آید ممکن است روی فشار آوردن حریف باشد یا خودمان این کار را انجام بدهیم. تیمی که یک گل عقب است تلاش می‌کند بازی را برگرداند و فشار بیشتری وارد می‌کند و بازیکنان ما هم خوب دفاع کردند. موقعیت‌های حریف را خوب پوشش دادند و بازی سختی برای هر دو تیم بود و اگر از موقعیت‌ها بهتر استفاده می‌کردیم بازی خیلی  راحت‌تر می‌شد. حریف تیمی قلدر و قابل احترام بود که به آنها تبریک می‌گویم به خاطر بازی شجاعانه‌ای که داشتند.

سرمربی پرسپولیس در مورد عملکرد بازیکنان تعویضی مثل مهدیخانی و عبدی، افزود: همه تعویض‌هایی که انجام دادیم هجومی بود و تعویض‌هایی که در خط جلو انجام شد. هر سه بازیکن عملکرد خوبی داشتند و وقتی وارد زمین  بازیکنان ما موقعیت‌های خوبی داشتند که کار را زودتر تمام کنند تا کار به اینجا کشیده نشود و استرس سراغ تیم نیاید. باید از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم و خیلی خوب روی دفاع حریف پرس گذاشتند تعویض‌ها تعویض‌های خوبی بود.

گل‌محمدی در مورد نیمکت‌نشینی عبدی گفت: در مورد اینکه چه کسی بازی می‌کند و کدام بازیکن بازی می‌کند جای صحبتش در نشست‌های خبری نیست. بازیکنان براساس عملکردشان در تمرین و نوع بازی که قبلا انجام داده‌اند و  برایند تمام اتفاقاتی که در بازی‌های قبل رخ داد ارنج انتخاب می‌شوند. بازیکنان انصافا از جان مایه گذاشتند و با تمام وجود بازی کردند. این برای ما مهم است و برای ما مهم نیست چه کسی در میدان است. مهم عملکردشان است. آنهایی که بیرون نشسته‌اند دست کمی از بازیکنان داخل ارنج میدان ندارند و تاثیرگذار هستند و به همه بازیکنان با احترام و به یک چشم نگاه می‌کنیم  و فرقی نمی‌کند کدام بازیکن وارد میدان می‌شود.

وی در پایان نشست اظهار کرد: از علی کریمی و مهدی مهدوی‌کیا بابت شجاعت و از خود گذشتگی که برای ثبت‌نام ریاست فدراسیون داشتند تشکر می‌کنم. آنها چیزی را از دست ندادند. آنچه که این وسط ضرر کرده فوتبال ما بوده که آنها را انتخاب نکرده است و برای عزیزی‌خادم هم ‌آرزوی موفقیت و سلامتی دارم. ان‌شالله عملکردی داشته باشد تا فوتبال ما را از این حالت نجات بدهد و آدم‌های قوی در فدراسیون  باشند. یکسری اسامی شنیده‌ایم که بودنشان در فدراسیون خیلی خوشایند نیست اسم فدراسیون فوتبال آنقدر بزرگ هست که جای آدم‌های کوچک نباشد و امیدوارم انتخاب‌های خوبی در کنارش داشته باشد.

کد خبر 588114

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی