دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
۰ نفر

کمک‌های بین‌الملی تا قبل از عید بین زلزله زدگان سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع می‌شود.

سی سخت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، رئیس جمعیت هلال احمر کشور دوشنبه ۱۱ اسفند در حاشیه بازدید از مجتمع دارویی سها در شهرک صنعتی سلمانشهر با اشاره به برپایی چادرهای اضطراری برای اسکان زلزله زدگان سی سخت اظهار کرد: تاکنون بیش از چهار هزار و۵۰۰ تخته چادر بین خانوارهای آسیب دیده توزیع شده است.

کریم همتی افزود: توزیع بسته‌های غذایی واقلام امدادی بین مردم زلزله زده همچنان ادامه دارد، به برخی از کمک‌های بین المللی درخواست شده نیز پاسخ مثبت دادیم و قبل از سال، هدایا به مردم داده می‌شود.خوشبختانه فوتی در زلزله سی سخت نداشتیم و اوضاع در این منطقه عادی است. ضمن اینکه بسیاری از افرادی که چادر دریافت کردند، برپا نکردند.

وی با عنوان اینکه یک ساعت بعد از وقوع زلزله سی سخت، نیروهای هلال احمر در منطقه حضور یافتند، ادامه داد: سه ساعت پس از وقوع زلزله نسبت به برپایی ۷۰ چادر اضطراری اقدام شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر توزیع بیش از سه هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته را از جمله اقدامات بیان کرد و با عنوان به تدریج شاهد برپایی چادرها در منطقه زلزله زده هستیم، یادآور شد: به تدریج با توجه به مرمت واحدها نسبت به برپایی چادرها اقدام می‌شود.کمک‌ها و اقلام امدادی منزل به منزل در حال انجام است و همه مردم چادر و اقلام امدادی دریافت کرده است.

کد خبر 588058

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی