مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی فعال در بخش آتلیه‌ها، عکاسان و مدلینگ سایبری از سوی سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.

دستگيري

به گزارش همشهری آانلاین به نقل از ایرنا، علی اکبرکریم‌پور اظهار کرد: این شبکه‌ از طریق ارتباط گیری با زنان و دختران جوان در فضای مجازی و حقیقی و اغفال آنان به تولید و انتشار محتوای مستهجن و خلاف موازین شرعی و فرهنگ اسلامی در فضای رسانه‌ای و مجازی ‌اقدام کرده بود.

وی اضافه کرد: همچنین عناصر این شبکه از تصاویر برهنه و نیمه عریان سوژه‌های خود برای انتشار در سایت‌ها و شبکه‌های معاند خارج‌نشین نیز استفاده می‌کرد.

مسئول روابط عمومی سپاه انصار الحسین (ع) همدان ادامه داد: در این خصوص ۴۰ نفر از ادمین‌ها و عناصر اصلی مورد دعوت و ارشاد قرار گرفته و پرونده یک نفر از متهمان اصلی برای سیر مراحل قضایی تحویل دادستانی شد.

کریم پور از رصد مستمر فضای مجازی و حقیقی توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) به منظور تامین امنیت پایدار خبر داد و از شهروندان خواست اخبار امنیتی و اطلاعاتی خود را با شماره ۱۱۴ ستاد خبری در میان بگذارند.

کد خبر 587961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار