غیبت مهدی قائدی در تمرینات استقلال به بیش از ۱۰ روز رسیده؛ موضوعی که تا به امروز با مدارای مدیران استقلال همراه بوده است.

مهدی قایدی

به گزارش همشهری‌آنلاین مهدی قائدی پس از شکست برابر سپاهان علنا درخواست افزایش قرارداد خود را اعلام کرد. قرارداد مهدی قائدی در فصل جاری مبلغی در حدود ۸۰۰ میلیون تومان است که در زمان مدیریت سعادتمند به ستاره استقلال قول افزایش این مبلغ تا رقم ۳ و نیم میلیارد تومان داده شده بود. رقمی که احمد مددی با آن مخالفت کرد تا نتیجه آن غیبت ۱۰ روزه قائدی در تمرین استقلال باشد. هرچند قائدی در مذاکراتش حاضر به افزایش قراردادش تا رقم ۳ میلیارد هم شده است اما گویا باشگاه با این اختلاف دو میلیارد و دویست میلیونی کنار نیامده است.

استقلال در حالی باید دوشنبه به مصاف مس رفسنجان برود که قائدی در تمرینات آبی‌ها برای این بازی غایب بوده است. شاگردان فکری باید روز یک‌شنبه به رفسنجان بروند و سرمربی استقلال از غیبت قائدی در تمرینات این تیم شاکی است. ستاره آبی‌ها حتی اگر همین امروز یا فردا هم به تمرین آبی‌ها اضافه شود فکری این بازیکن را با دو جلسه تمرین در ترکیب استقلال قرار نخواهد داد تا اشتباهش در خصوص بازی دادن به وریا برابر سپاهان را تکرار نکند. غفوری بعد از اتفاقات بازی برابر نساجی و قهرش از تمرینات فقط با یک جلسه تمرین مقابل سپاهان به میدان رفت که با ضعیف‌ترین عملکرد فصلش همراه بود.

باید دید تصمیم مدیریت باشگاه استقلال در برابر بازیکنی که با این تیم قرارداد دارد اما در تمرینات شرکت نمی‌کند به کجا خواهد انجامید. رفتار قائدی تا به اینجا باعث شده او یکی از حساس‌ترین بازی‌های نیم‌فصل دوم را از دست بدهد. بازی حساسی که تاثیر زیادی بر آینده محمود فکری خواهد داشت.

کد خبر 587292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار