ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی استان خوزستان به شهر خرم‌آباد براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای لرستان و شهرستان ممنوع است.

کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، فرماندار خرم آباد در جریان بازدید سرزده از روند اجرای تصمیمات ستاد استانی و شهرستانی کرونا در محور جنوبی ورودی شهر خرم‌آباد گفت: در صورت مشاهده خودروهای با پلاک استان خوزستان، جریمه‌های سنگین برای خودروهای متخلف اعمال خواهد شد.

جعفر طولابی ضمن تشکر از تلاش عوامل پلیس راه مستقر در محور جنوب شهر بر ضرورت تشدید کنترل و جلوگیری از ورود خودروهای با پلاک خوزستان به داخل شهر تاکید کرد.  

وی ادامه داد: همچنین ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۱ شب تا ۳ بامداد در سطح شهر به قوت خود باقی است. ویروس جهش یافته جدید موسوم به کرونای انگلیسی در برخی از استان‌های کشور به ویژه استان همجوار (استان خوزستان) به طور روز افزونی در حال شیوع و گسترش است به نحوی که ظرف چند روز، وضعیت آن استان از آبی و زرد به رنگ قرمز و حالت هشدار تغییر یافته است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز گفت: کرونای انگلیسی پشت دروازه‌های لرستان قرار دارد بنابراین مردم استان با دوری از تجمعات و دورهمی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از خود و فرزندانشان مراقبت کنند.

مریم کوشکی ادامه داد: بر همین اساس از تمامی مردم لرستان تقاضا می‌شود در خصوص رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و استفاده مداوم از ماسک، کاهش ترددهای غیرضروری، مسافرت‌های بین شهری و حذف تجمع خطر آفرین از جمله حضور در آرامستان‌ها اهتمام بیشتری داشته باشند.

کد خبر 586782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار