دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
۰ نفر

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: روحانیت نباید در مقابل مردم ژست حکومتی بگیرد بلکه در هر شرایط باید در کنار مردم باشد.

علم الهدی

 به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، امام جمعه مشهد روز دوشنبه در دیدار با مسئولان سازمان عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی سراسر کشور در مشهد افزود: خداوند در این انقلاب بر ما منت گذاشت و امروز بدنه نظام انقلاب اسلامی عاشق و پیرو مکتب اسلام است.

وی ادامه داد: شهدای بسیار در این انقلاب جانفشانی کردند اما آنان شهید نشدند که ما به مقام، موقعیت و منصب برسیم، ما طلبه هستیم و اگر این تفکر طلبگی را در هر سن و موقعیتی در خود حفظ کنیم، می‌توانیم در توسعه و پیشرفت انقلاب مؤثر باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر این‌که نوکر امام زمان (عج) با کارمند تفاوت دارد، گفت: کارمند سر ساعت کار می‌کند و حقوقش را می‌گیرد اما نوکر در همه احوال خدمت‌رسانی می‌کند و وقتی نوکر امام زمان (عج) باشیم، هم در این دنیا و هم در آن دنیا همه چیز ما را تأمین می‌کنند.

وی افزود: در زندگی روزانه به این فکر کنید که امام عصر (عج) چقدر در زندگی ما سهم داشته‌اند، وقتی نوکر امام عصر (عج) شدید، از هیچ چیز نترسید، مگر مقامی بالاتر از نوکری امام عصر هست؟

علم الهدی ادامه داد: این روزها مردم بسیار در فشار هستند و معیشتشان به خطر افتاده است، اگر نتوانیم به مردم نشان دهیم که نوکر امام عصر (عج) هستیم، وجهه اسلام را خراب کرده‌ایم.

وی با بیان این‌که حفظ این مسئله در بدنه نیرویی که با مردم در ارتباط است، بسیار حائز اهمیت می‌باشد گفت: اگر نیروی جوان نیروی انتظامی با عشق و ارادت واقعی به اسلام و ولایت در پست خود حاضر شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد، این وظیفه شماست که به گونه‌ای عمل کنید تا نیروی جوان انقلابی و نخبگان این انقلاب را بشناسند.

امام جمعه مشهد خطاب به شرکت کنندگان در این مراسم افزود: خداباوری و باورمندسازی جوانان توسط رفتار شما علما و روحانیان است.

وی بر اثرگذاری رفتار مسئولان، به‌خصوص روحانیان تأکید و اظهار کرد: شما هم در عرصه رفتار و هم در عرصه کلام باید نشان دهنده یک انقلابی دلسوز و عاشق به اهل بیت (ع) باشید تا جوانان با هر تفکری جذب اسلام شوند، شما با نیروهایتان همانند یک جوان مسجدی برخورد کنید تا آنان نیز عاشق نوکری امام عصر (عج) شوند.

کد خبر 586736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار