استاندار تهران گفت: طبق آمار ماهانه حدود یک‌هزار دستگاه خودرو پراید در تهران سرقت می‌شود و این ناشی از بی‌کیفیتی تولید سوییچ این خودرو است.

پراید

به گزارش همشهری به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی امروز در حاشیه برگزاری آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان افزود: به دلیل نبود رقابت در تولید خودرو، هیچ تغییری بین خودروی تولید داخل در سال ۹۸ و ۹۹ دیده نمی‌شود.

وی با اشاره به اقدامات موثر اقتصادی علی رغم تحریم های دشمنان، یادآوری کرد: ارزش صادرات استان تهران در طول سه سال از سال ۹۷ تاکنون در حدود ۲۵ میلیارد یورو بوده است.

بندپی با بیان اینکه صادرات به عنوان مولفه تعیین کننده در اقتصاد ملی کشورها نقش آفرینی می کند، گفت: هیچ کشوری بدون تجارت خارجی رشد و بالندگی در حوزه اقتصاد ندارد.

وی اظهار داشت: در توسعه تجارت و ‌جذب فناوری باید با دنیا ارتباط و تعامل داشته باشیم و ‌در سایه اهمیت دادن به رونق صادرات است که شاهد جهش تولید خواهیم بود.

استاندار تهران همچنین خاطرنشان کرد: طی ۲ سال گذشته تلاش داشتیم تا سازمان محیط زیست متقاعد شود که اگر تولیدکننده‌ای اقدام به نوسازی و توسعه کند مشمول قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتر نشود و این اقدام‌ بزرگی است.

کد خبر 586670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار