درگذشت مهرداد میناوند و شرایط روحی علی کریمی باعث شده شایعه کناره‌گیری او از انتخابات فدراسیون فوتبال مطرح شود.

کریمی

به گزارش همشهری آنلاین علی کریمی این روزها به دلیل درگذشت مهرداد میناوند شرایط روحی مناسبی ندارد. همین موضوع باعث شده برخی شایعات خبر از انصراف او از انتخابات فدراسیون فوتبال بدهند.  اگرچه تا کنون کریمی اظهار نظری در این خصوص انجام نداده است، با روحیاتی که از او سراغ داریم ممکن است او به صورت ناگهانی قید  حضور در انتخابات را بزند. در این خصوص سعید دقیقی که به عنوان نایب رئیس دوم کریمی در انتخابات معرفی شده در گفت‌وگو با میزان از کناره‌گیری علی  کریمی اظهار بی‌اطلاعی کرده است.

سعید دقیقی در خصوص اینکه گفته می‌شود علی کریمی به علت درگذشت میناوند و شرایط روحی نامناسب از انتخابات فدراسیون فوتبال کناره‌گیری خواهد کرد، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم چنین چیزی نشنیده‌ام؛ البته ما در این مدت نشستی هم نداشتیم که با توجه به آن کریمی بخواهد انصراف بدهد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط روحی و روانی که کریمی دارد باید به او حق داد و طبیعی است شرایط خوبی نداشته باشد ما هم حال خوبی نداریم چون یکی از بهترین دوستانمان را از دست دادیم و تمامی اهالی فوتبال تحت تاثیر این موضوع هستند.

دقیقی در خصوص اینکه کریمی انصراف خواهد داد یا در انتخابات فدراسیون خواهد ماند، توضیح داد: نمی‌شود مسائل اخیر را به انتخابات ربط داد. البته کریمی مختار است هر تصمیمی می‌خواهد بگیرد او برای کمک به فوتبال آمده است و اگر به این نتیجه برسد که نمی‌تواند کمک کند، تصمیم دیگری خواهد گرفت. البته باید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

کد خبر 582508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی