بلیت‌فروشی سینماهای مردمی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرها نسبت به سال گذشته از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۱ بهمن آغاز می‌شود.

جشنواره 39 فيلم فجر

به گزارش همشهری آنلاین، از آنجا که جشنواره فیلم فجر هر سال در روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار می‌شود و در شرایطی که همه‌گیری ویروس کرونا رویدادهای فرهنگی و تولید سینما را در ایران و جهان بسیار محدود کرده، جشنواره امسال با تدابیر خاص و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

با توجه به شرایط کرونا و لزوم فاصله‌گذاری اجتماعی حداکثر ۳۰ درصد به ظرفیت میزبانی سالن‌های‌ سینماهای مردمی از جشنواره فیلم فجر اختصاص یافته و جزئیات و مشخصات جدول نمایش فیلم‌ها از طریق سایت جشنواره و سامانه‌های فروش اطلاع‌رسانی می‌شود.

در این دوره بلیت‌فروشی از طریق سه سامانه ایران‌تیک، سینماتیکت و گیشه هفت به نشانی‌های www.irantic.com ،cinematicket.org و gisheh7.ir انجام خواهد شد. قیمت بلیت برخی سینماها ۲۰ هزار تومان و بقیه ۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

امسال فروش سری بلیت‌ها وجود ندارد و هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه چهار بلیت برای هر فیلم را دارد. بلیت‌فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه می‌یابد و علاقه‌مندان تا لحظه نمایش فیلم می‌توانند بلیت‌های خود را بخرند.

بر اساس شیوه‌نامه بلیت‌فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پس از خرید بلیت از سامانه‌های تعیین‌شده، کدی برای خریداران ارسال می‌شود و افراد با ارائه آن به سینما می‌توانند بلیت خود را دریافت کنند. امسال امکان فروش بلیت حضوری به مخاطبان وجود ندارد و بلیت در گیشه‌ها فروخته نخواهد شد.

کد خبر 581861

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار