استاندار یزد با بیان این‌که متأسفانه برخی نمایندگان استان اصفهان به چالش خط انتقال آب به استان یزد دامن می زنند، گفت: حتی یک قطره از آب انتقالی در بخش کشاورزی مصرف نمی‌شود.

استاندار یزد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، محمدعلی طالبی در جلسه بررسی راهکارهای حل مشکلات حوزه آب، راه، مسکن، فناوری اطلاعات و اقتصاد دانش‌بنیان در استان یزد که با حضور نایب رئیس اول مجلس، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل استان برگزار شد، با اشاره به چالش‌های موجود در حوزه آب انتقالی به استان یزد، اظهار کرد: کسانی که مدعی هستند آب انتقالی در این استان صرف کشاورزی می‌شود، هیچ مدرک و مستندات منطقی ندارند و این موضوع نادرست است.

وی افزود: با توجه به بحران بی آبی در استان یزد، با اطمینان حتی یک قطره از آب انتقالی در بخش کشاورزی مصرف نمی‌شود.

استاندار یزد در ادامه با بیان این‌که فرآیند مصرف آب انتقالی در یزد قابل بررسی است و عملکرد استان در این حوزه کاملا شفاف است، گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان مجلس در استان اصفهان به بحث تخریب خط انتقال آب به یزد دامن می‌زنند.

طالبی همگرایی و همکاری مستمر را لازمه پایان چالش‌های خط انتقال آب به استان یزد دانست و تصریح کرد: کالای نایاب فلات مرکزی ایران آب است و مدیریت استان یزد سعی کرده از این نعمت الهی به بهترین شکل به نفع رفع نیاز مردم در این دیار استفاده کند.

کد خبر 581726

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha