دیدار جنجالی دو تیم میلان و اینتر در سری مسابقات جام حذفی ایتالیا به نفع شاگردان کونته خاتمه یافت.

درگیری فوتبال

به گزارش همشهری‌آنلاین، دو تیم میلان و اینتر در یک دیدار بسیار جذاب و پرحاشیه به مصاف هم رفتند که این بازی نتیجه دو بر یک به سود اینتری‌ها پایان یافت. گل اول بازی را ستاره سوئدی میلانی‌ها در دقیقه ۳۱ با یک شوت تماشایی به ثمر رساند، بعد از این گل شاگردان کونته برای گل تساوی به آب و آتش زدند.

درحالیکه بازی به سود شاگردان پیولی پیش ‌می‌رفت، داور یک ضربه آزاد به سود نرآتزوری اعلام کرد اما پیش از زدن ضربه، یک درگیری لفظی بین زلاتان و لوکاکو آغاز شد که تا مرز درگیری فیزیکی هم پیش رفت. لوکاکو که به نظر می‌رسید از صحبت‌های زلاتان عصبانی شده، به سمت ستاره سوئدی رفت و در مقابل مهاجم میلان هم ضربه‌ای با سر به پیشانی حریف زد. بازیکنان دو تیم وارد معرکه شده و این دو را از هم جدا کردند اما این دو دست بردار نبودند و از دور برای هم خط و نشان می‌کشیدند. در تصاویر کاملا مشخص بود که زلاتان وعده ادامه درگیری در بیرون از زمین و داخل تونل ورزشگاه را می‌دهد و لوکاکو هم الفاظ نامناسبی را خطاب به او به کار برد.

داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد اما آنها دست بردار نبودند و بعد از سوت پایان نیمه، این لوکاکو بود که قصد داشت هر طور شده خود را به زلاتان برساند و با او تسویه حساب کند و بازیکنان و کادر فنی اینتر تلاش زیادی کردند تا این ستاره بلژیکی را آرام کنند. با شروع نیمه دوم شرایط آرام به نظر می رسید و دو بازیکن بدون اینکه نشانی از عصبانیت دقایق پایانی نیمه اول را داشته باشند، به زمین برگشتند اما در دقیقه ۵۷، زلاتان در تلاش برای متوقف کردن الکساندر کولاروف، او را نقش زمین کرد و داور هم با دادن کارت زرد دوم او را از زمین اخراج کرد.

اینتری‌ها از این فرصت نهایت استفاده را بردند و ابتدا لوکاکو در دقیقه ۶۹ از روی نقطه پنالتی و سپس اریکسن در وقت‌های تلف شده با یک ضربه آزاد تماشایی اینتر را پیش انداختند و به این ترتیب زلاتان در شبی که می‌توانست ستاره بازی باشد، در نهایت عامل اصلی ناکامی تیمش لقب گرفت.

بعد از جنجالی دربی دیشب گاتزتا دلو اسپورت نوشت:  ایبراهیموویچ و مهاجم بلژیکی به همسر، مادر و مذهب توهین کردند و همدیگر را تهدید کردند. حتی زمانی که داور دو بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد موجب نشد سکوت کنند. خشم لوکاکو از توهین‌های زلاتان حتی پس از سوت پایان نیمه نخست هم ادامه داشت و در نهایت هر دو به رختکن تیم‌های‌شان رفتند. 

کد خبر 581481

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار