اینتر و میلان امشب در حالی به مصاف هم می‌روند که این دیدار باید یک برنده داشته باشد.

دربی ایتالیا

به گزارش همشهری‌آنلاین دربی دلامادونینا در جام‌حذفی ایتالیا از ساعت ۲۳:۱۵ امشب آغاز خواهد شد. در آستانه نبرد اینتر و میلان، نشریه «گاتزتا دلوسپورت» عنوان جالبی برای آن به کار برده: «دربی تلخ». هردو تیم در هفته گذشته در کسب پیروزی ناکام بودند، یکی متوقف شد و یکی شکست سنگینی را پذیرفت.  

 اینتر؛ از همشهری جلو بزن

بعد از ۸ برد متوالی، اینتر در ۴ بازی اخیرش فقط یک برد داشته و نتوانسته از تزلزل میلان در سری A استفاده کند. کورس قهرمانی داغ شده و پیش‌بینی اینکه اسکودتوی این فصل به چه تیمی خواهد رسید، آسان نیست. با این حال تیم آنتونیو کونته چیزی را از دست نداده و فاصله با صدر جدول فقط ۲ امتیاز است. از طرفی در جام‌حذفی هم شانس قهرمانی دارند. با این حال مسیرشان آسان نخواهد بود. در لیگ که به میلان باختند اما در سالیان اخیر به غیر از آن باخت نتایج خوبی مقابل رقیب همشهری گرفته‌اند. شاید این دیدار فرصت خوبی برای جلو زدن از همشهری باشد. برد دربی حذفی روحیه را به اینتری‌ها بازمی‌گرداند و میلان را احتمالا وارد حاشیه خواهد کرد.

 میلان؛ روزهای سخت

زلاتان ایبراهیموویچ اعتراف می‌کند میلان به روزهای سخت فصل رسیده است. در سال ۲۰۲۱ در ۲ بازی شکست‌خورده‌اند که هردو هم خانگی بوده. حالا میلان هنوز صدرنشین سری A است و می‌تواند در جام‌حذفی هم جام بگیرد. استفانو پیولی می‌داند قهرمانی نیم‌فصل چیزی به شاگردانش اضافه نخواهد کرد، به خصوص اینکه در آخرین بازی نیم‌فصل شکست خورده‌اند. با یک باخت سنگین به استقبال دربی دلامادونینا خواهند رفت. قبل از دربی برای‌شان تلخ بوده اما شانس دارند با شیرینی این بازی از هفته آینده دوباره مسیر کسب اسکودتو بعد از یک دهه را در پیش بگیرند. میلانی‌ها بیش از هر زمان دیگری در یک دهه اخیر به قهرمان شدن تیم‌شان امیدوار هستند. تیمی که دیگر مثل قبل ناامید و بی‌روحیه نیست. اگر همانند لیگ هم اینتر را ببرند، همه‌چیز عالی خواهد شد.  

ترکیب احتمالی دو تیم

اینتر: هاندانوویچ، باستونی، دی‌فرای، اشکرینیار، پریشیچ، گالیاردینی، بروزوویچ، بارلا، یانگ، مارتینس و لوکاکو

میلان: تاتاروسانو، کالابریا، رومانیولی، کیائر، هرناندس، تونالی، کسیه، کاستیخو، دیاس، لیائو و ایبراهیموویچ

کد خبر 581302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار