سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۱
۰ نفر

کاملیا مافی: در زندگی همه افراد دنیا، یک روز خاص پیدا می‌شود. این روز خاص می‌تواند روز تولد، روز عروسی، روز بهترین و یا بدترین خاطره باشد.

گاهی وقت‌ها این روز می‌تواند جانی دوباره به زندگی آدم‌ها بدهد.مثل روزی که پرستار بیمارستان و یا مامای خانگی نوزادی در بغل، مردی را از «پدر شدنش» خبر می‌دهد. مثل فردا. پس از امروز، فردا فرصت دارید هدیه‌ای مناسب برای پدر و یا همسر خود تدارک ببینید.

 البته اگر تاکنون به فکر خرید هدیه نیفتادید و یا نمی‌دانید که چه می‌خواهید بخرید، پیشنهاد ما را درباره خرید یک یا بعضی از این هدایا جدی بگیرید. البته این را هم اضافه کنیم که شاد کردن همسر یا پدر خانواده آن هم در روز خاصی مثل روز پدر، تنها از طریق خرید هدیه میسر نمی‌شود.

شما هم می‌توانید در نقش همسر و حتی فرزند، شرایطی را برای او فراهم کنید که در فضای خانه احساس راحتی و آرامش بیشتری کند. مطمئن باشید این کار برای او به‌مراتب لذت‌بخش‌تر خواهد بود.

1- اگر پدر و همسرتان به انجام دادن کارهای فنی خانه علاقه‌منداست و هیچ‌کس را مثل خودش قبول ندارد، جعبه ابزار بهترین کادویی است که شما می‌توانید خریداری کنید برای این انتخابتان باید از 40 تا 150 هزار تومان بپردازید.

2- یک کیف کار مناسب با شغل و موقعیت اجتماعی همسر یا پدرتان است. کیف‌های چرم نسبت‌به بقیه کیف‌ها شیک‌تر هستند. هیچ‌وقت مد نمی‌شوند، هیچ‌وقت هم از مد نمی‌افتند. چرم، جذابیت و برازندگی بیشتری به آقایان شیک پوش می‌دهد.

3- حق انتخاب ادکلن همسرتان بعد از ازدواج با شماست! پس درنهایت زرنگی، ادکلنی را که می‌پسندید برایش هدیه بخرید. برای این گزینه از 35 تا 140 هزار تومان کنار بگذارید.

4- کیف پول چرم، اگر می‌خواهید این پیشنهاد را انتخاب کنید، کنجکاوانه، سراغ کیف پول پدرتان بروید و نگاهی بیندازید. اگر کهنه شده و سال‌ها است که عوض نشده، شما بهترین گزینه را پیدا کردید. قیمتش هم حدود 15تا 45 هزار تومان است.

5- پیراهن هم که همیشه کادوی خوبی برای باباهاست؛ هم تک خواهد بود و هم زیرکانه. شما می‌توانید با 15 تا 35 هزار تومان برای پدر و یا همسر خود که کمی چاق شده یک پیراهن چارخونه ریز هدیه بگیرید.

6- اگر پدرتان به سن بازنشستگی رسیده، اوقات فراغت بیشتری دارد. پس می‌توانید با خریدن یک دست لباس ورزشی او را به ورزش‌کردن تشویق کنید. قیمت این دست لباس بین 20 تا 45 هزار تومان است.

7- یک مجمـوعـه از محصولات بهداشتی مردانه، هدیه مناسبی برای پدرتان است. برای گرفتنش هم کافیست که اول 15 هزار تومان کنار بگذارید.

8- کمربند هم یکی از هدایایی است که پدر یا همسر شما به آن احتیاج دارد اما دقت کنید که کمربند را بر حسب سنشان انتخاب کنید .قیمت این کالا حدود 15 تا 75 هزار تومان است.

9- بسیاری از آقایان به وسایل سرگرم‌کننده گرایش دارند. پس می‌توانید با سفارش پازل چهره (پیشنهاد: یکی از عکس‌های عروسی‌تان) او را غافلگیر کنید. با این انتخاب چند نشان را با یک تیر زدید؛ یک این‌که هدیه مناسبی گرفته‌اید.

10- جوراب هم از دیگر پیشنهادات ما است که البته تاکید خاصی رویش نداریم، چون بسیاری از آقایان از اینکه در این روز به آنها جوراب هدیه بدهند، ناراحت می‌شوند. قیمت این پیشنهاد نه چندان دلچسب هم از 1000 تومان تا 4500 تومان است.

11- اگر هم الان همسرتان از این لوازم ضروری بی‌نیاز است، سراغ یک کادوی لوکس مثل دکمه سردست یا انگشتر بروید تا سلیقه شما را در مهمانی‌های رسمی و عروسی‌ به رخ دوستانش بکشد!

12- همچنین اگر باز هم دنبال تنوع بیشتری هستید، ما به شما ساعت، موبایل، ریش‌تراش، جاکلیدی، جا کارتی، خود نویس‌های شکیل و... را پیشنهاد می‌کنیم.

کد خبر 58138

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار مهارت‌های زندگی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز