پیروز قربانی می‌گوید: نمی‌دانم چرا به عنوان پیشکسوت تیم استقلال نمی‌توانیم از پرسپولیس تعریف کنیم؟

پیروز قربانی

به گزارش همشهری آنلاین پیروز قربانی که تمجید او از رقیب سنتی باعث موضع‌گیری‌های هواداران استقلال شده بود در گفت و گویی رادیویی گفت:  دنبال پست و مقام نبوده و نیست و می‌خواهد فوتبال را «پاک» دنبال کند.

او که یکی از منتقدان عملکرد مدیران استقلال بوده است، در تازه‌ترین مصاحبه خود بحث انتقاد برای گرفتن پست را رد کرد.

قربانی گفت: ظرف سه، چهار ماه گذشته پیشنهاد مدیرعاملی و معاونت ورزشی باشگاه استقلال و حتی سرپرستی، مربیگری و ریاست آکادمی استقلال را داشته‌ام و اگر دنبال پست و مقام بودم، این پیشنهادات را قبول می‌کردم.

قربانی که به خاطر تعریفش از کیفیت فنی پرسپولیس با هجمه هواداران این تیم روبه رو شده در این مورد گفت : نمی‌دانم چرا به عنوان پیشکسوت تیم استقلال نمی‌توانیم از پرسپولیس تعریف کنیم؟!🔹با قاطعیت می‌گویم استقلالی‌تر از من هیچکسی نیست. به خاطر این صحبت‌ها پسر ۵-۶ ساله‌ام سه روز است که با من صحبت نمی‌کند!

کاپیتان سابق استقلال در خصوص جدایی زودهنگامش از این تیم گفت:🔹سال ۸۸ اگر خودم می‌خواستم، می‌توانستم در استقلال بمانم و همه رکوردها را از آن خودم کنم.

قربانی البته در ادامه کنایه‌ای هم به محمود فکری زد و گفت: برخی از مربیان بعد از بازی‌های لیگ برتر کمتر در خصوص مسائل فنی صحبت می‌کنند و به هوادران آدرس غلط می‌دهند.

کد خبر 581124

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار