تیم منچستر یونایتد در جام حدفی از سد لیورپول گذشت و راهی دور بعد شد.

فوتبال

به گزارش همشهری‌آنلاین، دو تیم منچستریونایتد و لیورپول در سری مسابقات جام حذفی در خانه یونایتد به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه سه بر دو به نفع منچستری‌ها پایان یافت.

شاگردان کلوپ که چند روز قبل در مسابقات لیگ برتر جزیره میزبان منچستری‌ها بودند علی‌رغم اینکه به ۳ امتیاز بازی احتیاج داشتند، در این امر موفق نبودند و آن بازی با نتیجه تساوی  بدون گل خاتمه پیدا کرد، اما این دیدار برخلاف بازی چند روز قبل دو تیم بسیار تماشایی و پرگل باز آب درآمد.

نیمه اول این دیدار دوگل برای هر دوتیم بود، که گل اول لیورپولی‌ها را محمد صلاح در دقیقه ۱۹ و گل اول یونایتدی‌ها را گرینوود در دقیقه ۲۶ به ثمر رساند. بازی در این نیمه نتیجه تساوی به پایان رسید.

در نیمه دوم برخلاف نیمه نخست این منچستری‌ها بودند که در دقیقه ۴۸ با گل رشفورد پیش افتادند، اما در ادامه این بار لیورپولی‌ها در دقیقه ۵۸ باز هم توسط صلاح کار را به تساوی کشاندند، بازی با همین نتیجه در جریان بود که سرمربی یونایتدی‌ها برنو فرناندز، بهترین بازیکن این روزهای منچستر را وارد بازی کرد، یونایتد در دقیقه ۷۸ صاحب یک ضربه کاشته شد و فرناندز پرتغالی توانست با یک ضربه ایستگاهی تماشایی دروازه لیورپول را باز کند تا این بازیکن همانند بازی‌های گذشته این فصل شیاطین سرخ یکی از موثرترین یونایتد باشد.

حملات لیورپول در ادامه فایده‌ای نداشت تا شاگردان کلوپ در ادامه ناکامی‌های چند وقت اخیر خود جام حذفی را نیز از دست بدهند.  

کد خبر 581019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار